Beschrijving

Een Saint Helena zilveren proof munt uit 2021 van 1 pond met Napoleón Bonaparte en de gouden bij, gewicht 31.1035 g, in mint UNC toestand.



Napoléon Bonaparte (1769-1821) – Franse militair en politicus van Italiaanse afkomst, hoofd van de staat – eerst van de Eerste Franse Republiek als Eerste Consul in de jaren 1799–1804, en daarna hoofd van het Eerste Franse Keizerrijk als keizer van de Fransen Napoleon I in de jaren 1804–1814. Hertog van Elba in de jaren 1814–1815 en opnieuw keizer van de Fransen in 1815. President van de Italiaanse Republiek (1802–1805), en vervolgens koning van het Koninkrijk Italië (1805–1814); beschermheer van de Rijnbond (1806–1813) – feitelijk opperbevelhebber van het Koninkrijk der Pruisen (Polen). Hij stierf op het eiland Saint Helena.


Moneta is origineel.


1 Pound / Livre 2021 "Napoleon Bonaparte - De Gouden Bij" Proof


Zeer zeldzaam en zeer gezocht groot zilveren muntstuk in mint-UNC staat, geslagen met een spiegelgladde Proof-stempel, mooi en uniek, ik beveel aan.


Herdenkingsuitgave: 200e sterfjaar van Napoleon I op het eiland Sint-Helena

Awers: Koningin van het Verenigd Koninkrijk Elizabeth II (1952-2022)

Achterkant: Gouden Bij in het midden van het patroon onder de keizerlijke kroon van Napoleon Bonaparte. Een lauwerkrans ondersteunt de kroon en is omgeven door een patroon van bijen.


Stijl van de munt: mint UNC, spiegelstempel Proof

Zilver Ag.999

Catalogusdiameter: 38.610 mm

Catalogusgewicht: 31.1035 gram

Referenties: Catalogus Numista en Catalogus Ucoin - ongetekend.


Om deze partij nader te bekijken, bekijk alstublieft de foto's.

Moneta is origineel, garantie op authenticiteit.

Ik nodig u ook uit voor mijn andere veilingen. Hartelijke groeten, Alessandra.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 28 nov '25
    Advertentienummer: a1520508948