Beschrijving

Ambachtelijke ketting in 18 karaats geelgoud met Isididae koraal uit de Pacific, zonder laboratoriumrapport, gewicht circa 12 g en lengte 45 cm, handgemaakt in Italië.



Ketting in Corallo Isididae van extra kwaliteit – 18 kt geel goud
Perna Laboratorio Orafo – Torre del Greco (NA), Italië

Prachtige ambachtelijke ketting, met de hand vervaardigd in het gerenommeerde laboratorium Perna in Torre del Greco, de bakermat van de koraaltraditie.
Gemaakt van echt natuurlijk Isididae-koraal uit de Stille Oceaan, van kwaliteit extra, met perfect ronde en gladde bollen met een diameter van ongeveer 4,5/5,5 mm, in een levendige en intense rode kleur.

De sluiting en de centrale bol zijn gemaakt van geelgoud 18 karaat (750/1000), fijn met de hand vervaardigd.
Het goud is getest en gecertificeerd door een professional uit de sector, terwijl de stempel 750, die niet zichtbaar is op de foto, aanwezig is op de ketting.

Een elegant en verfijnd juweel, symbool van de Italiaanse ambachtelijke uitmuntendheid, daterend uit de periode 1990–2000, perfect bewaard gebleven en nooit gedragen.


Belangrijkste kenmerken

Oorsprong koraal: Pacifisch

Type: natuurlijk Isididae-koraal, extra kwaliteit

Diameter van de bol: circa 4,5/5,5 mm.

Coral gewicht: ca. 11 g

Gewicht goud 18 kt: circa 1,50 g

Totaalgewicht: ongeveer 12 g

Lengte: ongeveer 45 cm (mogelijkheden tot wijziging op verzoek, voor rekening van de koper)

Conditie: als nieuw, zonder tekenen van slijtage.


Verzending:
Met een internationale traceerbare koerier, inclusief verzekering, cadeaudoos, certificaat van de verkoper en versterkte verpakking om maximale veiligheid tijdens het transport te garanderen.

Belangrijke mededeling:
Vanwege de aanwezigheid van organisch materiaal (koraal) is verzending alleen toegestaan naar Europese landen, om complexe douaneprocedures of exportbeperkingen te voorkomen.
De aanbieders zijn verantwoordelijk om de douaneregels en milieuwetgeving van hun eigen land te kennen en na te leven met betrekking tot de invoer van natuurlijke of beschermde materialen.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 13 nov '25
    Advertentienummer: a1520033922