Lilac love is een bloemig poederig parfum in een akkoord van seringen en vanille met een subtiele chocolade toets. Het is een originele geur die je omarmt op een discrete manier. Lilac love is gecreëerd door nathalie lorson en elise benat.
Topnoten: heliotroop , sering, gardenia, jasmijn, pioenroos en roos; hartnoten: cacao, tonkaboon en orris (wortelextract)
basisnoten: vanille, sandelhout en patchouli.
Decants staaltjes samples tester in glazen flesjes van 2, 5 of 10 ml de flesjes worden gevuld na betaling en verzonden vanuit belgië. De parfums zijn origineel (zie badgecodes) en maken deel uit van mijn privé verzameling. Ze worden zorgvuldig in een donkere omgeving met een stabiele temperatuur bewaard.
8 Euro voor 2 ml
20 euro voor 5 ml
40 euro voor 10 ml
Verzendingskosten (vanuit Gent) te berekenen en te bespreken. Kijk ook naar mijn andere advertenties door op nicholfactoria te klikken