Kenmerken
Beschrijving
Wil je optimaal genieten van zwoele zomeravonden of juist overdag een plekje in de schaduw creëren? Met een lamellen overkapping haal je een veelzijdige oplossing in je tuin. Dankzij het handige kanteldak, dat bovendien volledig waterdicht is, pas je eenvoudig de sfeer aan. Bij zonnig weer kun je de lamellen kantelen om een aangename schaduwplek te creëren. In de avond sluit je het dak volledig om de warmte beter vast te houden. Regent het? Geen probleem! Het dak biedt een waterdichte bescherming. En naast functioneel is deze overkapping met een verstelbaar shutterdak ook nog eens een prachtige toevoeging aan je tuin.
Kantelbaar en waterdicht lamellen dakHet dak is eenvoudig te bedienen met de meegeleverde zwengel. De lamellen kunnen tot 135 graden worden gekanteld, wat betekent dat je ze verder kunt openen dan 90 graden. Hierdoor heb je altijd de ideale stand om de zon te weren. Wanneer het dak volledig gesloten is, is de overkapping 100% waterdicht. Het regenwater wordt via de lamellen naar de zijkanten geleid en afgevoerd via de geïntegreerde afvoersystemen in de staanders. Dankzij deze interne afwatering hoef je geen extra hemelwaterafvoer aan te leggen.
Robuust ontwerp: 5,3 x 3 m lamellen overkappingHet frame van de overkapping is gemaakt van stevig aluminium dat voorzien is van een duurzame antraciet poedercoating. Aluminium is niet alleen roestvrij, maar ook eenvoudig te onderhouden, waardoor het ideaal is voor gebruik buitenshuis. De lamellen zijn vervaardigd uit gegalvaniseerd staal en afgewerkt met een poedercoating. Dit zorgt voor een lange levensduur en een moderne uitstraling. Voor het reinigen gebruik je simpelweg een sopje en een zachte borstel.
Eenvoudige montageDe overkapping wordt ongemonteerd geleverd. Het monteren is met de bijgeleverd gebruikshandleiding eenvoudig. Het kost je met 2 personen 3 tot 4 uur. De staanders kunnen rechtsreeks op je terras geplaatst worden. De staanders zijn voorzien van gaten zodat je de lamellen overkapping op je terras kan bevestigen. Let er bij het plaatsen wel op dat de ondergrond vlak en waterpas is. Als je terras niet vlak is plaats de lamellen overkapping dan op poeren. De poer die speciaal gemaakt is voor deze overkapping vind je bij Betondingen.nl. Klik hier om deze poer te bestellen>. Heb je vragen over het plaatsen van de lamellen overkapping? Neem dan contact met ons. We helpen je graag.
Laten monteren van de OverkappingWil je jouw overkapping laten installeren? Dat is mogelijk vanaf €1149,-! Neem hiervoor contact op met onze klantenservice voor meer informatie!
Breid je overkapping uitWil je meer schaduw of privacy? De aluminium lamellen overkapping Move breid je eenvoudig met handige accesoires.
Accesoires voor 3 meter zijde:
- Screens: Beschermt tegen wind en zon
- Houtlook wandpanelen: maakt je overkapping compleet
- Louvre scherm horizontaal Antraciet (verstelbaar): Wand kan zowel open als dicht met handbediening.
- Louvre scherm horizontaal Houtlook (verstelbaar): Wand kan zowel open als dicht met handbediening.
- Louvre scherm horizontaal Antraciet (vast): Decoratieve wand voor extra sfeer
Accesoires voor 5,3 meter zijde:
- Screens: Beschermt tegen wind en zon
- Houtlook wandpanelen: maakt je overkapping compleet
Heb je vragen over de mogelijkheden voor de wanden? Neem dan contact met ons op
Inhoud- 1x Aluminium frame met lamellen dak
- 1x Montagemateriaal
- 1x Montagehandleiding
Liever een kleinere afmeting? Klik hier voor de 3x3 lamellen overkapping of de 4x3 lamellen overkapping.
Vragen of hulp nodig?Heb je nog vragen over de Aluminium lamellen overkapping 530 x 300 cm? Bel ons dan op 0488-441220, stuur een e-mail naar info@vdgarde.nl of maak gebruik van de chatfunctie. Uiteraard ben je ook van harte welkom in onze showroom in Opheusden, Duiven of Apeldoorn. Onze specialisten voorzien je graag van een deskundig advies op maat.
Waarom kopen bij Van der Garde tuinmeubelen?80 jaar ervaring
Persoonlijk advies van specialisten
9.4/10 uit 19.500+ klantbeoordelingen
Gratis verzending vanaf €50,-
3 fysieke showrooms
Van der Garde Tuinmeubelen
De mooiste tuinmeubelen vindt u bij Van der Garde Tuinmeubelen. Met 80 jaar ervaring en veel liefde voor het vak, stellen wij steeds enthousiast een nieuwe collectie tuinmeubelen voor u samen. Dankzij onze laagste prijsgarantie, profiteert u bovendien altijd van mooie én goedkope tuinmeubelen. Zo geniet u in de zomer, winter, lente en herfst optimaal van uw tuin. Bij een bestelling vanaf €50-, worden uw tuin meubels gratis thuisbezorgd.
Showroom Opheusden:
Dalwagenseweg 17
4043 MS Opheusden
Showroom Duiven:
Nieuwgraaf 7
6921 RJ Duiven
Showroom Apeldoorn:
Kanaal Noord 190
7322 AD Apeldoorn
Mail: info@vdgarde.nl
Telefoonnummer: 0488441220
Wij zijn Dealer van o.a. Hartman, 4 - Seasons Outdoor, Taste by 4 seasons, Garden Impressions, Platinum, Aerocover en nog veel meer bekende merken.
Klik voor meer informatie op onderstaande link: