O.H. Kleyn - Savoir vivreBieden
Vendue huis - Najaarsveiling 1991
110sinds 3 mar. '24, 09:08
ConditieZo goed als nieuw
VENDUE HUIS der Notarissen te 's-Gravenhage
Mesummerregist
dos vanal ren half vineshinging hij de administratic
Openingstijden kas en alhaathalies Dondag 5 november van 19.00 23.00 г
van 09.00 tot 14.00 uur, 00170 co tan 19.00 tot 23.00 uur. Donderdag osember van 09.00 tot 12.00 uuг, 14.00 sot 16.30 uur en van 19.00 tot 22.00 uur. Vijdag & november van 09.30 tot 12.00 um
Na wijdag 8 november 12.00 uur zullen goederen nog niet dic van de afgehaald zijn voor rekening en risico koper naar onze opdag aan de Nobelstraat vervoerd worden. In dat geval wordt voor transport/25- per kavel in rekening gebracht.
Richtprijzen Om enige indicatie te geven is in de catalogus
aangegeven wat onze opbrengstverwachting is. Met nadruk zij echter gesteld dat het een voorzichtige schatting betreft en dat de uiteindelijke hamerprijs zowel hoger als lager kan uirnvallen. Elke vermelding van welke aard ook, ten aanzien van de te veilen objecten, is gedaan naar beste weten en kunnen en dient beschouwd te worden als een mening en niets als een absolute, feitelijke uitspraak. Voor garanties zie art. 11 van onze Algemene Voorwaarden achterin de catalogus. Eventuele gebreken en restauraties worden doorgaans niet vermeld. Alleen bij Europese, Chinese en Japanse ceramiek en kristal zijn eventuele defecten aangegeven, evenwel zonder dat daarbij volledigheid wordt gepreten deerd
Men dient zich tijdens de kijkdagen dan ook zelf te vergewissen van de staat der objecten.
Koopopdrachten
Wie niet tijdens de veiling aanwezig kan zijn of, om wat voor reden dan ook, niet zelf wil bieden, kan een koopopdracht geven. Hiervoor kunt u een commissieformulier invullen. Hoewel wij trachten koopopdrachten zo goed mogelijk uit te voeren, aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor eventuele vergissingen.
Aan het geven van een koopopdracht zijn geen extra kosten verbonden.
veiling een nota ontvangen Uword sernehi growe grederen spoedig na onmangu
van de nota op te halen
Termen hij schilderijn, etc.
Een werk, gertaligiseerd met de namen/ naam en afterinaam van de kunstenaar le не меning een werk van dere kunder
Een werk, greatalogiseerd ale "torgeschreven aan is naar onze mening waarschijnlijk een werk van deze kunstenaar
Een werk, gecatalogiseerd als "atelier van" is naar Oltre mening ontstaan in het atelier van deze kunstenaar
Een werk, gecatalogiseerd als "omgeving van is naar onze mening cen werk uit de periode vas de kunstenaar gemaakt onder zijn invloed.
Een werk, gecatalogiseerd als "manier van" is naar onze mening een werk in de stijl van de desbetref fende kunstenaar, maar van later datum.
Een werk, gecatalogiseerd als "naar" is naar onze mening een kopie naar een werk van de vermelde kunstenaar.
Een werk, gecatalogiseerd met voorletters, gevolgd door achternaam beschouwen wij als werk van een voor ons onbekende kunstenaar
De term "geteketul greit aan dat het werk van signatuurir
een
onze mening
van de desbetreffe
De term "geda een datering FRE onze mening
dat het werk van
juist is.
De term "dral of draagt date-
ring geeft aan en/of datering naar onze meningxiju.
Bij alle werken is an de standaard- omschrijving "olievern update, in lijst en zijn slechts daarvan afwijkende gegevens vermeld.
Gegeven is steeds de zogenaamde "dagmaat" d.w.z. de maat binnen de omlijsting. Hoogte gaat vooraf aan breedte.
Eventuele defecten en restauraties zijn doorgaans niet vermeld.
3
Mesummerregist
Koopopdrachten
van de nota op te halen
Termen hij schilderijn, etc.
een
onze mening
van de desbetreffe
dat het werk van
juist is.
De term "dral of draagt date-
3
Advertentienummer: m2087968849
Overige Boeken in Boekenboeken gezocht in Overige Boekentweedehands boeken in Overige Boekenenkhuizer almanak in Overige Boekenturkse boekenhet boek met alle antwoorden in Overige Boekenmeeste mensen deugen in Overige Boekenrussische boeken tweedehandsarendsoog in Overige Boekengeboortejaar in Overige Boekengenealogie in Overige Boekenhelweek in Overige Boekenhistori in Overige Boekenplanten in Overige Boekengratis boeken ophalen in Overige Boekennaarden tv winkelsamsung 55 inch curved tv in Televisieslamica laarzenstoer tafelbladcompressor luchtvering in Camper-accessoires