Vendue huis - Najaarsveiling 1991

110sinds 3 mar. '24, 09:08
Deel via
of

ConditieZo goed als nieuw

VENDUE HUIS der Notarissen te 's-Gravenhage

Mesummerregist

dos vanal ren half vineshinging hij de administratic

Openingstijden kas en alhaathalies Dondag 5 november van 19.00 23.00 г

van 09.00 tot 14.00 uur, 00170 co tan 19.00 tot 23.00 uur. Donderdag osember van 09.00 tot 12.00 uuг, 14.00 sot 16.30 uur en van 19.00 tot 22.00 uur. Vijdag & november van 09.30 tot 12.00 um

Na wijdag 8 november 12.00 uur zullen goederen nog niet dic van de afgehaald zijn voor rekening en risico koper naar onze opdag aan de Nobelstraat vervoerd worden. In dat geval wordt voor transport/25- per kavel in rekening gebracht.

Richtprijzen Om enige indicatie te geven is in de catalogus

aangegeven wat onze opbrengstverwachting is. Met nadruk zij echter gesteld dat het een voorzichtige schatting betreft en dat de uiteindelijke hamerprijs zowel hoger als lager kan uirnvallen. Elke vermelding van welke aard ook, ten aanzien van de te veilen objecten, is gedaan naar beste weten en kunnen en dient beschouwd te worden als een mening en niets als een absolute, feitelijke uitspraak. Voor garanties zie art. 11 van onze Algemene Voorwaarden achterin de catalogus. Eventuele gebreken en restauraties worden doorgaans niet vermeld. Alleen bij Europese, Chinese en Japanse ceramiek en kristal zijn eventuele defecten aangegeven, evenwel zonder dat daarbij volledigheid wordt gepreten deerd

Men dient zich tijdens de kijkdagen dan ook zelf te vergewissen van de staat der objecten.

Koopopdrachten

Wie niet tijdens de veiling aanwezig kan zijn of, om wat voor reden dan ook, niet zelf wil bieden, kan een koopopdracht geven. Hiervoor kunt u een commissieformulier invullen. Hoewel wij trachten koopopdrachten zo goed mogelijk uit te voeren, aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor eventuele vergissingen.

Aan het geven van een koopopdracht zijn geen extra kosten verbonden.

veiling een nota ontvangen Uword sernehi growe grederen spoedig na onmangu

van de nota op te halen

Termen hij schilderijn, etc.

Een werk, gertaligiseerd met de namen/ naam en afterinaam van de kunstenaar le не меning een werk van dere kunder

Een werk, greatalogiseerd ale "torgeschreven aan is naar onze mening waarschijnlijk een werk van deze kunstenaar

Een werk, gecatalogiseerd als "atelier van" is naar Oltre mening ontstaan in het atelier van deze kunstenaar

Een werk, gecatalogiseerd als "omgeving van is naar onze mening cen werk uit de periode vas de kunstenaar gemaakt onder zijn invloed.

Een werk, gecatalogiseerd als "manier van" is naar onze mening een werk in de stijl van de desbetref fende kunstenaar, maar van later datum.

Een werk, gecatalogiseerd als "naar" is naar onze mening een kopie naar een werk van de vermelde kunstenaar.

Een werk, gecatalogiseerd met voorletters, gevolgd door achternaam beschouwen wij als werk van een voor ons onbekende kunstenaar

De term "geteketul greit aan dat het werk van signatuurir

een

onze mening

van de desbetreffe

De term "geda een datering FRE onze mening

dat het werk van

juist is.

De term "dral of draagt date-

ring geeft aan en/of datering naar onze meningxiju.

Bij alle werken is an de standaard- omschrijving "olievern update, in lijst en zijn slechts daarvan afwijkende gegevens vermeld.

Gegeven is steeds de zogenaamde "dagmaat" d.w.z. de maat binnen de omlijsting. Hoogte gaat vooraf aan breedte.

Eventuele defecten en restauraties zijn doorgaans niet vermeld.

3
Advertentienummer: m2087968849