Nu onlineveiling van FATBIKES: Super73, Don Souris, Knaap
Ophalen
5309sinds 19 apr. '24, 10:46
LET OP: DIT BETREFT EEN ONLINE VEILING. BIEDEN KUNT U ALLEEN OP DEZE SITE
Heel veel Fatbikes
1 x SUPER 73, S2 OBSIDIAN LIMITED 2023, INCLUSIEF SLEUTELS EN LADER, NIEUWPRIJS €4450
1x DON SOURIS FATBIKE, CAPO 2023 INCLUSIEF SLEUTELS EN LADER
1 x SUPER 73 FATBIKE, S2 HUDSON BLUE 2023 MET SLEUTELS EN LADER NIEUWPRIJS €3950,-
1 x DON SOURIS FATBIKE, CAPO 2023, INCLUSIEF SLEUTELS EN LADER, BABY BLUE
1 x KNAAP FATBIKE, AMS MATT BLACK 2022, MET LADER
1x SUPER 73 FATBIKE, ZX PANTHRO BLUE 2024, MET SLEUTELS EN LADER, NIEUWPRIJS €2600,-
1 x PHATFOUR FATBIKE, FLB+ 2023 MET LADER
1 x KNAAP FATBIKE, AMS SPACE GREY MET LADER
1 x DOPPIE FATBIKE, CLASSICO 2022, MET SNELLADER
1 x HONBIKE E-BIKE, UNI4 2023
1 x ROXX FATBIKE, RX1 2022 VOUWFIETS, MET SLEUTEL EN LADER
1 x AGM FATBIKE, GT 250 2023, MET LADER
1 x DOPPIOFATBIKE, CLASSICO 2023 (LET OP: geen accu en lader aanwezig)
1 x OUXI FATBIKE, V20 2024, MET LADER
Het bieden eindigt woensdag 1 mei 2024 vanaf 21.00 uur.
- Bikes zijn retour van diverse lease-/verzekeringsmaatschappijen
- Bikes kunnen tegen vergoeding bij u worden afgeleverd
- Alle fietsen zijn gecheckt in het RDW fietsdiefstalregister
U kunt bieden op de online veilingsite Plaats Je Bod. Alleen daar kunt u bieden. De veiling eindigt 1 mei om 21.00 uur
Heel veel Fatbikes
1 x HONBIKE E-BIKE, UNI4 2023
Advertentienummer: m2105853302
knaap fiets in Elektrische fietsensuper73Elektrische fietsen in Fietsen en Brommerselectrische fietsen gebruikt in Elektrische fietsenknaap in Elektrische fietsengazelle in Elektrische fietsene bike in Elektrische fietsenkoga in Elektrische fietsenstella in Elektrische fietsengebruikte elektrische fietsenelektrische fiets in Elektrische fietsensuper73 tweedehandsbatavus in Elektrische fietsenkalkhoff in Elektrische fietsenspeedpedelec in Elektrische fietseniphone 14 128gbcycleopsbronzen pot in Koper en Bronspentekening maastricht in Antiek en Kunstgebroeders leeuwenhart in Cd's en Dvd's