Republica di San Marino, 1908€ 4,00
'Oude aandelen': Veilingresultaten 17e VVOF veiling
Afhaalpunt voor € 3,99 of thuis voor € 3,95
Thuisbezorgd voor € 4,25
610sinds 17 apr. '24, 10:42
TypeAandeel
De veilingresultaten van de recente 17e VVOF staan gepubliceerd op de website van de VVOF, evenals de bijbehorende catalogus.
De VVOF, de Vereniging van Verzamelaars van Oude Fondsen, is de ontmoetingsplek en het netwerk voor de beginnende en gevorderde verzamelaar van oude, historische aandelen en obligaties : ruilbeurzen, een periodiek blad, interne mailbids voor leden, de jaarlijkse veiling van bijzondere aandelen, advies en vooral veel informele contacten en verzamelplezier.
Voor 20 euro per jaar bent u lid en deelgenoot van een bijzonder netwerk.
Advertentienummer: m2105141486
oude aandelenaandelen russische spoorwegenwaardepapierenaandelen en waardepapieren in Aandelenoude aandelen in Postzegels en Muntenoude egyptische muntenoude munten in Nederlandpostzegel veilingoude bankbiljettenoude guldensoude nederlandse muntenoude postzegels kopengoud in Aandelenaandeel in Aandelenamsterdam in Aandelenlongboard cruiserkralentasjenederlandse munten 17e eeuwfiets 28 inch union in Damesfietsensauna houtgestookt in Sauna