€ 55,00
Kaart van houtsnede arie zonneveld de verloren vlieger 1931 uitgave voor het kind kinderbescherming bekende kinderkaart van arie z
€ 45,00
Ets oude kerk amsterdam kerktoren gesigneerd jansen gesigneerd op een bijzondere plaats!! In de oude originele lijst achter glas m
€ 24,00
Schilderij modern werk weg met auto's sylvia in mooie lijst afmetingen met lijst 61 x 51 cm beeld 60 x 50 cm exclusief verzend
€ 23,00
Schilderij kerkuil zat in een map met schilderijen van d. Rispens. Kunstenaar omgeving beverwijk. Afmetingen 40 x 30 cm exclusief
€ 58,00
Ets dirk harting prinsengracht brouwersgracht amsterdam een ets uit ca 1935 van de nederlandse kunstenaar dirk harting met een voo
€ 20,00
Schilderij tulpen, leuk cadeau ipv bosje bloemen.... Afmetingen 70 x 30 cm exclusief verzendkosten verzenden voor risico van de ko
Oude aquarel indonesië dorpsgezicht gesigneerd in lijst achter glas wie herkent de signatuur? Afmetingen met lijst en passe partou
€ 100,00
2 grote schilderijen naar picasso gesigneerd mooie lijst . Prijs voor beiden samen. Info verlaagd over de schilder. Afmetingen met
€ 28,00
; t slot abkou van binnen gravure 1725 a. Rademaker abcoude. Betere foto's volgen nog. In lijst achter glas met passe-partout
€ 75,00
Olieverf hofje van loo haarlem müller, bertha (1883-1968) het gaat om huisje nr. 7. In lijst. Afmetingen met lijst 58 x 45 cm beel
€ 60,00
Zeefdruk pjotr konkel let sunshine in 402 / 500 op handgeschept papier originele zeefdruk van piotr konkel. Gelimiteerde oplage.
Aquarel en tekening frans schoorl haarlem gravenstenenbrug gesigneerd f. Schoorl. In lijst achter glas met paspartout afmetingen m
€ 8,00
Gravure 1885 tous les baisers catulle mendes hele mooie originele gravure. De voorpagina van het boek zit er ook nog aan. Leuk om
€ 65,00
' s hertogenbosch st. Jan kathedraal ets marius janssen (1885-1957) 1928 prachtige grote ets den bosch in oude vooroorlogse li
Heel bijzonder prent / tekening mei 1940 zij rusten in vrede. T;in memoriam onze gevallenen zij rusten in vrede. In lijst achter g
€ 38,00
Olieverf winterlandschap west friesland klederdracht boerderij in lijst afmetingen met lijst 35 x 26 cm beeld 27.5 X 18.5 Cm exclu
€ 125,00
Olieverf watermolen wolfswinkel st oedenrode a. De rooy 1933 na raadpleging van diverse mensen, archieven, media en instanties hee
Olieverf ben moonen 1944 stilleven ketel kruik appel beeld ben moonen (breda 1897 - lopik 1976) afmetingen 70 cm x 50 cm (h x b) l
€ 22,00
Schilderij indonesië china zwart en grijstinten chan met passepartout. Afmetingen met paspartout 39.5 X 35 cm beeld 24 x 19 cm we
€ 80,00
Ets cornelis brandenburg - amsterdam amstel herengracht gesigneerd beschreven in boek corn. Brandenburg : cb 112 m k blz 50 ingeli
Aquarel thailand gesigneerd sompang (?) In lijstje achter glas met paspartout afmetingen met lijst en paspartout 40.5 X 30.5 Cm aq
2 oude gravures koudekerke bulthuis 1790 en spilman 1743 zeeland. "t' dorp koudekerke "1790 door bulthuis. "de
€ 14,00
Oude aquarel duinlandschap duinen in oude lijst zonder glas met paspartout. Afmetingen metlijst en paspartout 50 x 40 cm beeld 35
€ 88,00
Aquarel schilderij piet clijnk begin oostzijde 1961 zaandam deze bekende zaanse schilder is geboren in 1899 en overleed in 1968. I
Litho gerard van berkel stadhuis heemskerk. Gerard van berkel (1920 - 1980). Van berkel werd in 1920 in amsterdam geboren. Hij vol
€ 580,00
Kees van dongen, le bar du soleil à deauville normandie 1960 originele oude toeristische poster die een verblijf in normandië prom
€ 40,00
Olieverf schilderij indonesië gesigneerd onleesbaar gesigneerd. In oude lijst afmetingen met lijst 47 x 37 cm beeld 51 x 41 cm exc
€ 30,00
Schilderij havengezicht zweden edward eriksson afmetingen 55 x 45 cm exclusief verzendkosten verzenden voor risico koper k
€ 43,00
Ets rotterdam piet heynsluis brug jaap lindeijer in hele goede staat . In lijst achter glas met paspartout. In werkelijkheid mooie
€ 32,00
Ets o. P. Matthes. Rotterdam laurenskerk torenstraat lange torenstraat. Fraaie ets in lijst van oskar paul metthes (1872 - 1930) g