€ 35,00
Cadeau gekregen maar mijn zoon vind het geluid eng. Hij is dus alleen uit de verpakking gehaald. Inclusief 5 extra hot wheels auto
€ 20,00
Er zijn er een paar uit, maar dit zijn er hooguit 5.
€ 150,00
Hooguit 2x gebruikt, verder in de kast gestaan. - 4 Witte wijn glazen (nieuwprijs €39.90) - 4 Rode wijn glazen (nieuwprijs &e
Beschikbaar via vint. Hier staan maten en prijzen. Grotendeels maat 98
€ 40,00
Nieuw in doos. Ik heb alleen de plug in de auto ingestoken gehad omdat ik van plan was hem te gaan gebruiken (uiteindelijk nooit g
€ 15,00
Alleen gewassen niet gedragen.
€ 17,50
Nieuw met kaartjes
Gebruikt voor een jungle verjaardag. In nette staat. Hebben wel een wasbeurt nodig!
In nette staat. +-120Cm x 60cm
€ 45,00
Alleen het kaartje eraf gehaald. Niet gedragen/gewassen. Helaas past hij mijn zoon niet. Origineel shirt!
€ 10,00
8 handdoeken. In meerdere zit een vlek(je) door mijn haarolie. Zie foto. 50X100cm
€ 25,00
Nieuw in doos. Heb hem in mijn badkamer gezet en zag toen pas dat hij eigenlijk wat groot is. Nieuwprijs €34.99.
€ 7,50
Let op! Er moet een nieuwe borstel op. De oude heb ik weggegooid. Deze zijn los te koop voor +- €7.99.
€ 34,50
Rib set babystyling. Maat 110/116. Nieuw met kaartjes.
€ 11,00
9 aangebroken flessen robijn. Flessen op foto 2 (4 stuks), meer dan 3/4e vol. Flessen op foto 3, 1/4e (of iets minder) vol.
In zeer goede staat
In hele nette staat!
€ 37,50
Ik heb deze gisteren bij mediamarkt gekocht voor 43 euro. Helaas heb ik de doos gelijk weggegooid en kwam ik er toen achter dat de