€ 7,50
Tradfri bewegingssensor licht sensor nieuw nooit gebruikt, niet van gekomen
€ 10,00
4 tijd schakelaren tijdklok een tijdschakelaar, ook wel schakelklok, tijdschakelklok of timer stopcontact koopje €10 voor all
Hele gave stoere ski/ snowboard helm van alpina jump heel weinig gebruikt, met vizier handig voor als het sneeuwt en natuurlijk de
€ 300,00
1 campingkaart (zonder caravan) voor het gehele weekend van de zwarte cross!! Ik ga dit jaar toch niet dus vandaar de verkoop &eur
€ 160,00
Mooie powerslide x skeelers women rood, red maat 39, vallen gewoon als 39 het frame heeft 4x100mm wielen die heerlijk rollen. Door
€ 145,00
Hele gave rollerblade tempest 100w skeelers maat 41, vallen helaas iets kleiner. 40/41 2X110 mm wielen en 2x100 mm wielen voor ext
€ 95,00
Leuke raps high voltage skeelers maat 41, vallen als 40-41 weinig gebruikt alleen hebben al best lang in de schuur gelegen 4x90mm
€ 150,00
Mooie cado motus comp 109 newspeed groen skeelers! Maat 40,5 (vallen iets kleiner rond de 40 of ruime 39) door de hoge schoen heb
Mooie cado motus comp 109 newspeed blauw skeelers! Maat 40,5 (vallen iets kleiner rond de 40 of ruime 39) door de hoge schoen heb
€ 165,00
Mooie powerslide c6 skeelers maat 43, vallen iets kleiner, meer als 42/43 het frame heeft 3x100 + 1x90mm wielen. De wielen rollen
€ 185,00
Gave powerslide r2 trinity skeelers maat 39, vallen iets wat kleiner, 38/39. In hele goede staat zie foto's! 3X110mm wielen di
€ 75,00
Gave fila fm 100 lady skeelers maat 38, vallen als ruim 37/38 in hele goede staat, bijna niet van nieuw te onderscheiden! Amper ee
Mooie powerslide c6 skeelers met 4x100mm wielen aan een venom frame maat 45 maar vallen eerder 44/45 (altijd maatje groter nemen d
Mooie head team skeelers het is maat 45 maar vallen meer als 44 in hele goede staat, weinig beschadigingen! Schoenen zijn nog punt
Hele stoeren raps high top skeelers maat 43, vallen als 42/43 in hele goede staat 2x100 mm + 2x 110 mm wielen die heerlijk soepel
€ 115,00
Leuke mogema skeelers rhino 2 maat 37-38 zijkant van de schoenen hebben wat schaafplekken zie foto's, dit heeft geen invloed o
€ 155,00
Mooie raps falcon skeelers maat 44, vallen redelijk zo 4x110mm wielen voor extra snelheid die heerlijk doorrollen! Door deze grote
Leuke powerslide r2 skeelers maat 42, vallen iets kleiner dus meer als als 41-41 in goede staat, weinig gebruikt liggen alleen te
€ 175,00
Mooie powerslide r2 skeelers maat 44, vallen iets kleiner dus meer als als 43/44 in hele goede staat, maar heel weinig gebruikt! H
Pols, enkel en knie bescherming dit is maat s maar heb ook nog verschillende andere maten liggen laat maar weten waar je naar op z
Locwell fiets/ sport skeeler, skate, schaats etc. Helm in goede staat koopje €7,50
Stoeren powerslide r2 skeelers maat 45, vallen iets kleiner dus meer als als 44/45 weinig gebruikt, ze zijn in hele goede staat he
€ 130,00
Leuke bont jet skeelers maat 37, vallen ietsjes kleiner rond de 36/37 de schoenen zijn thermoplastisch, dit betekent dat je ze kun
€ 180,00
Hele gave maple skeelers maat 41 in hele goede staat, altijd netjes onderhouden schoenen zijn ook in nieuw staat. Deze schoenen z
Gratis
Nipparts j1316004 nieuw verkeerde besteld gratis af te halen voor een zak winegums en chips 😍
€ 40,00
Redbrick werkschoenen bronze s3 zo goed als nieuw, zijn me toch net iets te klein.... Het is maat 40 maar vallen eerder als 39/40
€ 35,00
2 leuke windlichten zitten met elkaar verbonden aan 1 kant zit op het glas een matte sticker zodat het licht wat minder fel is erg