Over ons
Wij zijn Schuldink automotive!
Wij zijn Schuldink automotive! Wij verkopen auto's. Ons doel is om onze klanten mobiel te maken. auto's waar wij geen goed gevoel bij hebben, komen er bij ons niet in. We verkopen auto's in een prachtig betaalbaar segment tot €6000. Alle vormen en maten zijn bij ons te vinden. Van een kleine hatchback tot aan een stationwagen, een MPV of SUV. Hoe dan ook vind je altijd iets geschikts in onze voorraad.
Schuldink Automotive is tot stand gekomen door Mika Schuldink. Mika werd geboren in 1999 in een echt auto gezin. Hij is dan ook vernoemd naar de formule 1 coureur Mika Häkkinen. In zo'n gezin kon het natuurlijk niet anders dan dat hij in de autowereld kwam te werken. Zo begon hij aan zijn eerste stage in 2013 bij een autobedrijf, waar hij later kwam te werken en waar hij tot 2018 gewerkt heeft.
Zijn eerste auto, Zijn 1e auto kocht hij toen hij een jaar of 12 was. Hij kocht de auto voor 50 euro en verkocht hem aan de sloop. Daar begon zijn interesse voor het handelen in auto's. Inmiddels in 2019 heeft hij al heel wat mensen blij mogen maken met hun nieuwe auto.