€ 7,50
Playmobil set nr 5555 summer fun / kermis snoepkraam we hebben hiervan 2 sets te koop. Beide zijn compleet en in nette staat. Vraa
€ 2,00
Playmobil playmo-friends set nr 6823 ruimtesoldaat compleet en in nette staat. Zie andere advertenties voor meer playmobil. Daarna
Playmobil set nr 6069 summer fun cabrio met surfer compleet en in nette staat. Zo goed als nieuw. Zie ook mijn andere advertenties
€ 10,00
Playmobil city life set nr 5569 stadswagen compleet en in nette staat. Zo goed als nieuw. Zie ook mijn andere advertenties voor me
€ 15,00
Complete jaargang donald duck weekblad jaar 2017 + 4 nummers donald duck extra. De bladen verkeren in nette staat. Wordt niet verz
Donald duck weekbladen uit 2007 het is geen complete jaargang, er ontbreekt helaas 1 blad (nummer 14). De bladen verkeren in nette
€ 12,50
Complete jaargang donald duck weekblad jaar 2006 de bladen verkeren in nette staat. Wordt niet verzonden, alleen ophalen. Voor mee
Complete jaargang donald duck weekblad jaar 2001 de bladen verkeren in nette staat. Wordt niet verzonden, alleen ophalen. Voor mee
Complete jaargang donald duck weekblad jaar 2000 de bladen verkeren in nette staat. Wordt niet verzonden, alleen ophalen. Voor mee
Donald duck weekbladen uit de jaren 1997, 1998 en 1999. De jaargang 1997 is niet compleet, ontbrekende nummers: 1 t/m 5 en 8. Jaar
Zwemvliezen / zwemvinnen / flippers maat 33-34 alleen ophalen
Afmetingen: 30 cm resp. 35 Cm de knuffels zijn schoon en in nette staat. Stonden alleen ter decoratie op de kinderkamer.
Tomy megasketcher / magisch tekenbord in nette staat. Zie voor afmetingen en specificaties: laatste foto. Alleen ophalen
Goula houten kalenderklok in nette staat. Alleen ophalen.
€ 120,00
Playmobil groot kasteel van de leeuwenridders, set nr. 6000 Helemaal compleet en in nette staat! Van het kasteel is de doos aanwez