€ 7,50
1xmax 15 minuten gedragen .bieden vanaf 7,5 €
Nieuw. Nooit gedragen. Bieden vanaf 7,5 €
€ 27,50
Gedragen-goede staat.oksel tot oksel/plat /53 cm.bieden vanaf 27,5 €
€ 25,00
Gedragen-prima staat/imitatieleer. Oksel tot oksel/plat 48cm .bieden vanaf 25€
€ 10,00
Prima staat.bieden vanaf 10€
€ 6,50
Prima staat.bieden vanaf 6,5 €
Gedragen-goede staat. Bieden vanaf 7,5 €
€ 40,00
1xgedragen. Echt leer.bieden vanaf 40€
€ 165,00
Nieuw.gemerkt:585 v/ met(buitenlandse certificaat).kwaliteit:vsi.bieden vanaf 165€.‼️Per stuk:90€
1xgedragen/geen beschadigingen. Echt leer. Bieden vanaf 40€
€ 5,00
Nieuw. Nooit gedragen. Bieden vanaf 5€
Paar keer gebruikt-prima staat.bieden vanaf 5€
Prima staat.bieden vanaf 7,5 €
Prima staat.bieden vanaf 5€
Max 1-2xgedragen. Bieden vanaf 10€
Max 2-3xgedragen-prima staat. Bieden vanaf 10€
€ 4,00
Prima staat.bieden vanaf 4€
€ 3,00
Prima staat.bieden vanaf 3€
€ 1,00
Prima staat.1€ per stuk
€ 18,50
Paar keer gebruikt-prima staat.bieden vanaf 18,5 €
Gebruikt-goede staat.bieden vanaf 10€
€ 50,00
Nieuw. Nooit gedragen. Echt leer.bieden vanaf 50€
1xmax 10 minuten gebruikt-prima staat.bieden vanaf 5€
1xgebruikt. Bieden vanaf 5,€
Prima staat.bieden vanaf 18,5 €