Olieverf vissersvrouw JKV Scheveningen klederdracht
Olieverf vissersvrouw jkv scheveningen klederdracht dit is de zondagse dracht van scheveningen, althans de muts. Er was ook een we
Ophalen€ 32,00GisterenCastricumGisterenLCastricum25 jarig huwelijksfeest Koningin Wilhelmina Prins Hendrik 26
25 jarig huwelijksfeest koningin wilhelmina prins hendrik 26 deze litho op stevig papier werd in 1926 uitgegeven ter herinnering a
Ophalen€ 20,00GisterenCastricumGisterenLCastricumAquarel boerderij met hooiberg H. Zirkzee gesigneerd
Aquarel boerderij met hooiberg h. Zirkzee gesigneerd in oude lijst achter glas met passe-partout afmetingen met lijst 46 x 41 cm b
Ophalen€ 28,00GisterenCastricumGisterenLCastricumSchilderij op hout. Koepelkerk van Renswoude.
Schilderij op hout. Koepelkerk van renswoude. Oude lijst. Afmeting met lijst 48 x 38 cm beeld 38 x 28 cm op de hoek zit helaas ee
Ophalen€ 42,00GisterenCastricumGisterenLCastricumWinterlandschap op hout W. Kaps gesign Fijn schilderkunst
Winterlandschap op hout w. Kaps gesigneerd fijn schilderkunst. Info gevraagd over de schilder in lijst afmetingen met lijst 42 x 3
Ophalen€ 88,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumSchilderij Olieverf zeehond Rob zeeleeuw
Schilderij olieverf zeehond rob zeeleeuw afmetingen met houten lijst 42.5 X 32.5 Cm beeld 39 x 29 cm exclusief verzendkosten verze
Ophalen€ 20,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumOlieverf Muizen Joh. de Haan Drachten 1895 - 1965
Olieverf muizen joh. De haan drachten 1895 - 1965 gemaakt in 1960. Afmetingen 22.5 X 14 cm exclusief verzendkosten verzenden voor
Ophalen€ 20,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumPrent Gerard van Berkel Almelo marktplein.
Prent gerard van berkel almelo marktplein. Gerard van berkel (1920 - 1980). Van berkel werd in 1920 in amsterdam geboren. Hij volg
Ophalen€ 20,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumEts "Dreigend Landschap" 1980 Kees de Ruijter 17/50
Ets "dreigend landschap" 1980 kees de ruijter 17/50 een lijnets en aquatint uit 1980 van de nederlandse kunstenaar kees
Ophalen€ 15,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumAquarel Twente winter 93 Fred Jaarsma Kunstschilder
Aquarel twente winter 93 fred jaarsma kunstschilder deze heeft hij ooit verstuurd als kerst en nieuwjaarskaartje. Fred jaarsma is
Ophalen€ 15,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumInkttekening de toekomst tegemoet het licht tegemoet Jeudi
Inkttekening de toekomst tegemoet het licht tegemoet jeudi in lijstje achter glas afmetingen 31 x 23 cm beeld 21 x 13 cm exclusief
Ophalen€ 5,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricum2 etsen van Marja Vleugel uit Alkmaar .
2 etsen van marja vleugel uit alkmaar . Gemaakt 1995 nr 52/80 en 10/90. Prijs 20 euro per stuk beide voor 30 euro. Werk aangekocht
Ophalen€ 30,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumOrig. Janna Schaeffer acrylverf op papier figuratief naakt.
Orig. Janna schaeffer acrylverf op papier figuratief naakt. Op internet kost werk van haar 575 euro. Met paspartout. Afmetingen me
Ophalen€ 48,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumhollands landschap 20e eeuw gesigneerd J. Fons.
Hollands landschap 20e eeuw gesigneerd j. Fons. Ooit iets gerestaureerd maar goed gedaan en zie je niet. In lijst afmetingen met l
Ophalen€ 33,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumtekening oude vrouw gesigneerd. (RB) Bracke, R (1913-)
Prachtige oude houtskool tekening oude vrouw gesigneerd. (Rb) bracke, r (1913-) vermelding in piron in grote lijst achter glas lij
Ophalen€ 30,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumOriginele pentekening platbodem tjalk gesign Henk Don 1938
Originele pentekening platbodem tjalk gesigneerd henk don 1938 titel de haven uit. In oud lijstje achter glas. Afmetingen met lijs
Ophalen€ 32,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumLitho Frank Ivo Van Damme Christus en Maria 1984
Litho frank ivo van damme christus en maria 1984 in lijst achter glas afmetingen met lijst 50 x 36 cm exclusief verzendkosten fran
Ophalen€ 55,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumHuisje aan de laantjes te Rijswijk P. de Regt
Huisje aan de laantjes te rijswijk p. De regt proefdruk van de etser. Ook gesigneerd in de ets en rechtsonder in lijst achter glas
Ophalen€ 95,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumLitho Toon Wegner (1926 - 2010)
Litho toon wegner (1926 - 2010) genummerd en gesigneerd 38/110 in lijst met passe-partout afmetingen met lijst 51 x 41 cm beeld 34
Ophalen€ 75,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumLitho Göteborg Folke Persson Zweden (1904 - 1960)
Litho göteborg folke persson zweden (1904 - 1960) in lijst achter glas met passe-partout afmetingen met lijst 80 x 70cm beeld 64 x
Ophalen€ 85,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumlitho George Petrus Wilhelmus Wildschut Na de dagtaak
Litho george petrus wilhelmus wildschut na de dagtaak kostbare litho van g. Wildschut (1883 - 1966) genummerd nr 6 / 150 handgesig
Ophalen€ 75,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumAquarel molen met boerderij H Buis Waar is dit?
Aquarel molen met boerderij h buis herkent iemand waar dit kan zijn? Ik vermoed gelderland, de veluwe in lijat achter glas met pas
Ophalen€ 50,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumriviergezicht aan de IJSSEL dr. André J de Groot 1948
Riviergezicht aan de ijssel dr. André j de groot 1948 pentekening in lijst in oude lijst achter glas met passe-partout afmetingen
Ophalen€ 50,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumAquarel bladeren herfst Rineke Vlug Kempen Alkmaar.
Aquarel bladeren herfst rineke vlug kempen alkmaar. Kunstenares afkomstig uit alkmaar (27 mei 1948 -24 september 1998) jong overle
Ophalen€ 55,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumAquarel 2 ganzen Wim Altena 1989 knobbelganzen
Aquarel 2 ganzen wim altena 1989 knobbelganzen in grote lijst achter glas met passe-partout afmetingen met lijst 83 x 64 cm beeld
Ophalen€ 48,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumHollands landschap Johzina Pieternella (Jos) v d Burgh
Aquarel hollands landschap johzina pieternella (jos) v d burgh schilder afkomstig uit hoorn. In oude lijst achter glas. Afmetingen
Ophalen€ 45,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumSiewert.Ciano Siewert Zicht op Blokzijl
Siewert.ciano siewert zicht op blokzijl gesigneerd en genummerd. 46 / 225 In lijst achter glas met passe-partout afmetingen incl
Ophalen€ 70,00EergisterenCastricumEergisterenLCastricumOrig. Kees van Dongen Litho la lettre Ecarlate 1955
Orig. Kees van dongen litho la lettre ecarlate 1955 orig. Kees van dongen litho la lettre ecarlate genum. 2639 Als nieuw. Met besc
Ophalen€ 78,0016 mrt. '24Castricum16 mrt. '24LCastricumkopergravure Westerkerk te Medemblik, 1726 Hendrik Spilman
Kopergravure westerkerk te medemblik, 1726 hendrik spilman ingelijst achter glas met passe-partout afmetingen met lijst 23,5 x 20,
Ophalen€ 45,0016 mrt. '24Castricum16 mrt. '24LCastricumIngekleurde litho Gouda Henry CASSIERS (1858 1944)
Ingekleurde litho gouda henry cassiers (1858 1944) prachtig werk!! In lijst achter glas. Afmetingen met lijst 41 x 31 cm beeld 28
Ophalen€ 110,0016 mrt. '24Castricum16 mrt. '24LCastricum
L
Meer dan 11 jaar actief op Marktplaats
Je hebt gezocht op verkoper