Gereserveerd
Dit is een prachtig drk set waarvan een aantal repro en orginele items gecombineerd zijn in een set. De jas is een schusters gemaa
Ik verkoop hierbij een aantal van mijn oude repro zeltbahnen, de meeste hebben lichte beschadigingen maar daar zal de prijs ook na
Mooie repro kopfhaube die hoort bij het wendeset.
Repro duitse gamaschen, weinig gedragen.
Para/commando sjaal
Repro smock maat:m
Oude museum replica m43 broek, deze broek heeft een aantal veld reperaties en is mooi gestempeld. Echt een killer piece voor de se
Mooi gedragen repro schuitje, betaalbaar alternatief voor de dure orginele of nog voor een 2e leven binnen de reenactment. Hoofdma
Mooi replica deutsch afrika korps set. Maat m/l jasjes,broek is maat 48 maar valt vrij groot.
De jas is een mooie oude museum replica van de luftwaffe sumpftarn jas uitgegeven vanaf 1943. De jas is op een aantal punten voorz
Mooie oude replica van het eerste model wendejacke. De jas is gestempeld met maat 2 wat betekent dat hij maat m/l is.
Naoorlogse duitse laarzen.
Luftwaffe schirmutze, waarschijnlijk naoorlogs. Hoofdmaat 56/57