Prachtige vintage weltfunk meubel met platenspeler. Het meubel is in vintage staat met gebruikssporen en heeft een diepe warme kle
€ 199,95
Wow! Hoe gaaf zijn deze 2 prachtige kroonluchters van messing en kristal? 💎Het zijn maria theresa kroonluchters, 6 arms en zowel
€ 14,95
Supergave onyx lichtgroene gekleurde aansteker! De aansteker is nog geheel intact, geen chipjes eraf en is van het merk ibelo! Zal
€ 12,50
Unieke beige keramieke schaal inclusief drie kaarshouders! De schaal heeft een diameter van 32cm (ophalen wordt geadviseerd). Lich
Prachtige design kandelaar gemaakt van gegoten aluminium en daterend uit de jaren 70! De kandelaar heeft een boomvormige sculptuur
€ 4,95
Unieke kandelaar van messing met mooi patroon op de voet! De kandelaar is in vintage staat met gebruikssporen, maar kan op verzoek
Deze messing houder is voor een stompkaars en is eventueel met of zonder kaars beschikbaar! 6Cm hoog, diameter 8cm 🏷️€4,95 e
€ 11,95
Mooi sieradenbakje compleet van messing! 💍 Ideaal om je sieraden in op de bergen, zeker gezien de grootte (16cm lang, 11cm breeds
Wauwie! Hoe gaaf is dit marmeren vaasje? Het vaasje is nog helemaal intact en heeft prachtige zonnige kleuren ☀️ 20cm hoog met een