Elektrisch grill plaat merk tristar, 51 x 27 cm, antiaanbaklaag, met uitschuifbaar bak ontvang de olie druppels ,werkt 100%. Gedet
€ 0,00
€ 40,00
Nieuw in doos, glas één pit elektrisch kookplaat één pit. Tillread design klara petersen, heel mooi, heel makkelijk schoon te make
€ 1.500,00
Husqvarna viking borduur-, naaimachine , de borduremachine is nieuw, niet gebruikt, nog in doos. De naaimachine heb ik 10 á 20 kee
Krups excellence bw552d waterkoker bw552d. Capaciteit watertank: 1,7 l. Vermogen: 2400 w. Kleur van het product: roestvrijstaal, m
Bijna nieuwe, behalve een kleine stukje zoals puntjes van de laagje aan bovenste kant van de handgreep is er iets af, zoals in de
Bergschoenen maddog maat 40, heb ik een keer gedraagd
Panasonic airco, ik heb geen informatie meer hebben
4 cream kleur leder eetkamer stoelen op wiels , twee ervan hebben vlekken van de haarverf, het kan uithalen door een verdwijnen mi
Ice cream maken steviger van dr. Gusto, 1 kg
Maak de tafel compleet met prachtig volledig gedecoreerd servies in barokstijl!! 6 Stuks gemist. Staan op elke bestek een kleine g
2 x lucht kussen (43 x 28 x 9 )cm, nieuw nog niet gebruikt
Automatic food warmer, elektrisch, made in new york, merk dalton hotray, werk goed alleen moet de sticker even wisselen, kijk de l
Elektrisch verlicht make up spiegel foto 1 gewoon foto 5 zoom in. De conditie is als nieuw
Verlicht diverse kleur licht, elektrisch, de conditie is super gaaf. Ik verkoop dit omdat ik gebruik het niet
Humax mediabox met afstandbediening en usb
Bijna nieuw, heel weinig gebruikt
Compact strijkijzer, ideal voorvakantie
Nog in doos, 6 witte koffie kopjes met zijn schotels
8 liter droogtrommel voor de wasmachine in doos
Olympus professioneel camera met alle behorende spullen, tas en zovoort
Nieuwe reblay roze italiaanse merk maat 37, van jeans stof, heel leuke sneker schoenen, heb ik voor mijn dochter gekocht maar ze w
Bijna nieuw, mijn dochter heeft paar keer gebracht en niet meer
Maddog merk wandel en berg schonen bruin, bijna nieuw, slecht 2 keer gedracht
Husqvarna viking borduurmachine nieuw, niet gebruikt, nog in doos. De naaimachine heb ik 10 á 20 keer gebruiken voor een kleine di