Beschrijving
Kavel beschrijving
Simon Carmiggelt (onder pseudoniem Karel Bralleput) & Charles Boost (tekeningen) -Het Jammerhout - Met opdrachtje van Simon Carmiggelt: Voor Jan m.vr.gr. van Simon. Licht vervaagd, maar goed leesbaar!
Luxe 1e druk, gebonden in linnen en gedrukt op handgeschept papier. 45 p. Ondanks de leeftijd en het van slechte naoorlogse papier, zeer goed exemplaar. De belettering op de rug van het boek nog steeds bijna als nieuw!
Extreem zeldzame uitgave van Carmiggelt die nog aan het begin van zijn carrière stond. Een exemplaar van de vierde handelsdruk (met naampje) bijgevoegd als leesexemplaar.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
8x bekeken
0x bewaard
Sinds 17 okt. '26
Advertentienummer: a1532663231
Populaire zoektermen
karl may boekenzeldzame boekenantiek surinameoude leren boekengeneeskunde boekenantiek enkhuizenoude boekenantiek poezie albumantiek culemborgkarl may boekenvogel boekenantiek kerkboekjejoods antiekantiek dordrechtvakantiehuis drenthe in vakantiesalontafel mangohout in Tafels | Salontafelszangles utrechtmajorette autos in Modelauto's | Overige schalenkajuittafeldenon da 500 in Stereo-setsneuhuys in Kunst en Cultuur | Beeldendernemann in Fotocamera's Analoogt stuk remleiding in Remmen en Aandrijvingglazen salontafel vierkant in Tafels | Salontafels