Beschrijving
Kavel beschrijving
Een schitterende Tsjechisch/Boheems vaasje uit de jaren 30 van heldergeel geblazen glas met een aangebrachte zwarte glazen rand. Waarschijnlijk van Welz of Kralik. Deze techniek, ook wel "monokleurig" of "tango" glas genoemd, werd rond 1914 ontwikkeld door Loetz.
In uitstekende staat
Zorgvuldig verpakt en verzonden.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
2x bekeken
0x bewaard
Sinds 8 okt. '26
Advertentienummer: a1532101486
Populaire zoektermen
leerdam glasmurano glas haankeramiek kunstmart van schijndel vaassimais vaasproeven van kunstpaul baars vaastoms drag kunstmondriaan vaasjan kamphuis vaascorneille vaasmart van schijndel vaasdroogrek kunstkeramiek kunstdyson v15 detect absolute in stofzuigerslager in metalengepimpte kast in Kasten | Buffetkastenhardcore kledingstofferen in Auto's | Folders en Tijdschriftentuinfrees gebruikt agria in Hand-tuingereedschapmonaco tent in Voortenten en Luifelshandpan d in Percussielundia in Woonaccessoires | Kapstokkenagm emmen in Snorfietsen en Snorscooters