Beschrijving
Kavel beschrijving
Strike a Pose # 15. GEEN RESERVE
635 x 590 mm
Gesigneerde gelimiteerde gicleé-afdrukken
Editie van 25.
Editie Nr. 8/25
Het substraat is het fijnste, zuurvrije papier afkomstig uit Duitsland, dit is een belangrijke factor die ervoor zorgt dat het kunstwerk decennialang niet vervaagt of corrodeert, met een lichte textuur en deckle-edge…. 290 g/m².
Het werk kan ingelijst worden met een rand of met de zichtbare deckle-edge.
Jonathan Antony is een mixed media-kunstenaar geboren in 1967.
Boeiende kleuren met messcherpe lijnen.
Het werk van Jonathan Antony wordt wereldwijd verzameld, tentoongesteld en verkocht.
Elke editie wordt geleverd met een Certificaat van Echtheid.
Veilig geleverd in een robuuste buis met extra doosbescherming.
Verzameld in meer dan 35 landen
Verzonden in doos via DHL Express.
Momenteel niet leverbaar voor verzending naar China.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 17 okt. '26
Advertentienummer: a1532645939
Populaire zoektermen
keramiek kunstproeven van kunsttoms drag kunstdroogrek kunstkeramiek kunstmozaiek kunstproeven van kunst bordkunst hamemaille kunstkunst keramiekproeven van kunst bordkunst koeproeven kunstproeven van kunst bordeng9 led in lampen-losse-lampendiaprojector nieuw in diaprojectorsbrink renovent hr medium in Ventilatie en Afzuigingjort kleding in kleding-herenfreesmal in Gereedschap | Handgereedschaplogo ypsilon in Auto's | Folders en Tijdschriftenkitesurfboard in kitesurfenford mondeo koplamp in Verlichtingservies capri in Keuken | Serviessnurkbeugel den bosch