Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Handelsnaam fabrikant
ProAc
Postadres fabrikant
Pro-ac
E-mailadres fabrikant
Nvt

Beschrijving

ProAc Response 3.5 – Walnut – € 2.499,-

High-end luidsprekers voor een bedrag waar je tegenwoordig nieuw niet zo heel ver meer mee komt.

De ProAc Response 3.5 is inmiddels een klassieker en niet zonder reden. Dit waren destijds serieuze luidsprekers uit het hogere segment, gebouwd met veel aandacht voor de kwaliteit van de weergave. En daar is in al die jaren weinig aan veranderd.

Ik heb deze ProAc’s uitgebreid beluisterd en ze hebben mij aangenaam verrast. Een mooi volwassen geluid, een overtuigend laag, veel ruimte en vooral een natuurlijke manier van muziek maken. Stemmen klinken geloofwaardig, instrumenten hebben body en het geheel speelt heerlijk ontspannen.

Wat mij vooral opvalt, is hoe goed deze luidsprekers zich nog altijd staande houden. Natuurlijk is de techniek verder ontwikkeld, maar dat betekent niet dat een goede luidspreker van twintig of dertig jaar geleden ineens zijn kwaliteiten kwijt is.

Voor € 2.499 koop je hier gewoon ontzettend veel luidspreker.

Ga voor dat bedrag maar eens op zoek naar een nieuwe vloerstaander die hetzelfde volwassen geluid en dezelfde muzikaliteit weet neer te zetten. Dat wordt nog een aardige zoektocht.

De Response 3.5 heeft bovendien die fraaie, klassieke ProAc-uitstraling. Geen opvallende vormgeving of andere fratsen, maar een mooie, degelijk gebouwde luidspreker in walnut die ook vandaag nog prima in een interieur past.

Uiteraard moet je bij een luidspreker van deze leeftijd geen nieuwstaat verwachten. De set heeft lichte gebruikssporen, maar staat er gezien de leeftijd gewoon netjes bij. Technisch en optisch een set waar je nog jarenlang plezier van kunt hebben, mits goed aangestuurd en geplaatst.

Voor wie liever naar muziek luistert dan ieder jaar achter het nieuwste model aanloopt, is dit een bijzonder interessante aanbieding.

Gegevens

Merk: ProAc
Model: Response 3.5
Afwerking: Walnut (notenfineer)
Conditie: Gebruikt, lichte gebruikssporen, netjes gezien de leeftijd
Meegeleverd: Originele folder en originele spikes
Verpakking: Niet aanwezig
Vraagprijs: € 2.499,- per set

Beluisteren en ophalen

De luidsprekers staan in Wijchen en kunnen daar in overleg worden beluisterd.

Alleen ophalen. Vanwege het formaat, gewicht en het ontbreken van de originele verpakking is verzenden helaas geen optie.

Kom gerust luisteren, neem wat eigen muziek mee en ontdek hoeveel kwaliteit je voor dit bedrag nog in huis kunt halen.

Sense of Music – Van liefhebber tot liefhebber.

⸻

We hebben ons best gedaan alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer zelf de zaken die voor jou belangrijk zijn bij de aankoop. Vragen? Neem gerust contact op.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Leiderdorp
330x bekeken
8x bewaard
Sinds 17 okt. '26
Advertentienummer: m2454724460