Kenmerken

Handelsnaam fabrikant
Automotive Parts
Postadres fabrikant
Trasmolenlaan 12 3447 GZ Woerden
E-mailadres fabrikant
a.parts@hotmail.nl

Beschrijving

Booskijkers Koplamp Spoiler Geschikt Voor Volkswagen Golf 5 Glans Zwart

Vergroot
Met deze koplamp spoiler in “booskijker” uitvoering geef je de Volkswagen Golf 5 direct een scherpere en agressievere uitstraling. De hoogglans zwarte afwerking benadrukt de koplampen en zorgt voor een sportieve, krachtige frontoptiek subtiel, maar duidelijk aanwezig.
De blenden zijn vervaardigd uit hoogwaardig ABS-kunststof en exact afgestemd op de vorm van de originele koplampen. Hierdoor sluiten ze perfect aan en ogen ze als een OEM-upgrade.
De montage is eenvoudig en snel: de blenden worden bevestigd met het meegeleverde hoogwaardige tape. Geen boren, geen permanente aanpassingen ideaal voor een strakke en nette upgrade.Belangrijkste kenmerken


  • Booskijker spoilers voor een sportieve frontlook
  • Hoogglans zwarte afwerking
  • Set voor linker- en rechterzijde
  • Hoogwaardig ABS-kunststof
  • Model specifiek
  • Eenvoudige montage met meegeleverd montageklebeband
  • Geen boren of aanpassingen nodig
  • Nieuw en origineel verpakt

Passend voor


  • Volkswagen Golf 5
  • Type:
  • Bouwjaar: 2003 – 2010




KIJK VOOR MEER SPOILERS EN BODYPARTS IN DE WEBSHOP.

UWAUTOONDERDEEL (zoek op google)

U kunt ook uw bestelling plaatsen in onze webshop 'UWAUTOONDERDEEL' en veilig betalen via, Ideal, Paypal of bankoverschrijving.

Met vriendelijke groet,

Automotive Parts

Tel: +31657338059

Wij zijn Dealer van Maxton Design

420i 430i 440i I4


...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Woerden
17x bekeken
0x bewaard
Sinds 19 okt. '26
Advertentienummer: m2455434010