Kenmerken

Conditie
Nieuw
Automerk
Opel

Beschrijving

Set nieuwe schokbrekers achteras voor de Opel Vectra B (J96)
Chassisnummer (VIN) vanaf: T1086824, T5106454, T7534369
Bouwjaar vanaf: 12/1996

Merk: Monroe
Type: S1199
Serie: Sensatrac
Inbouwplaats: Achteras
Schokdemper systeem: Dubbelpijp
Schokdempertype: Gasdruk
Schokdemper inbouwtype: Veerdragende schokdemper
Schokdemper bevestigingstype: Oog onderaan, Pen bovenaan
Zuigerstangdiameter [mm]: 12,4
Lengte [mm]: 385, 590

Als u me uw kenteken doorgeeft controleer ik de passing voor u

Verzenden met DHL à € 6,05 (na 2-3 werkdagen af te halen bij servicepunt bij jou in de buurt), met DHL à € 6,55 (thuis bezorgd) of met PostNL à € 7,45 (thuis bezorgd)

Geschikt voor:
OPEL
Vectra B CC (J96) (Bouwjaar 10.1995 - 07.2003)
Vectra B Sedan (J96) (Bouwjaar 09.1995 - 04.2002)
Vectra B Stationwagon (J96) (Bouwjaar 11.1996 - 07.2003)


OEM vergelijknrs.:
OPEL 436158
OPEL 436159
OPEL 436160
OPEL 436178
OPEL 436257
OPEL 436258
OPEL 436263
OPEL 436268
OPEL 436269
OPEL 436271
OPEL / VAUXHALL 72118798
OPEL / VAUXHALL 72119024
OPEL / VAUXHALL 72119030
OPEL / VAUXHALL 72119078
OPEL / VAUXHALL 90541272
OPEL / VAUXHALL 90542706
OPEL / VAUXHALL 90542737
OPEL / VAUXHALL 9192326
OPEL / VAUXHALL 9192327
OPEL 9200967
AIC 54016
AL-KO 108103
AP XENERGY X841341
ASHIKA MA-00362
AUTOMEGA 110179910
BENDIX 060397HB
BILSTEIN 19-029344
BOGE 27-B17-F
BREMSI SA0295
BSG BSG 65-300-011
DACO Germany 563610
DENCKERMANN DSB025G
DIEDERICHS 9970014
FAST FT11526
FEBEST 1807G-005R
GH GH-303610
HART 805 962
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4320803
JAPANPARTS MM-00362
JAPKO MJ00362
JP GROUP 1252100800
KAMOKA 2000689
KAVO PARTS SSA-10507
KONI 80-2754SPORT
KRAFT AUTOMOTIVE 4011610
KYB 341818, 341841
LTM C26127
MAGNETI MARELLI 351850070000
MANDO MSS016948
MAPCO 20723
MASTER-SPORT GERMANY 105299-PCS-MS
MAXGEAR 11-0152
METZGER AUTOTEILE 2340013
MEYLE 626 725 0005
NK 63361810
OCAP 82365RU
OPTIMAL A-1810G, A-16876H
PROFIT 2002-0308
QUINTON HAZELL 179988
RED-LINE 39OP023, 39OP023
SNR SA95333.07
STATIM A.137
STELLOX 3212-0033-SX
TRISCAN 8705 24204
TRW JGS132S
VAICO V40-0690

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Abbenes
8x bekeken
2x bewaard
Sinds 29 okt. '26
Advertentienummer: a1533263984