Kenmerken

Automerk
Mazda
Conditie
Gebruikt

Beschrijving

Custom RVS 2.5 inch uitlaatsysteem vanaf de uitlaat manifold/headers tot en met de einddemper. Passend voor een MX5 NC, MK3, bouwjaar 2005-2015 met 1.8L of 2L motor of een latere 2.3L 2.4L of 2.5L conversie.

Bestaande uit:

- Twee verschillende einddempers, eentje met single exit Fastflow einddemper, uitlaat links, en een Malian Race met dubbele einddemper en uitlaat links en rechts. Montage dmv van schuifstuk, geen standaard tweebouts montage. Allebei op hoogte iets hoger voor een bescheiden bumpercut. De standaard plastieken nep-diffuser grotendeels laten vervallen voor minder parachute-effect en meer zicht op je einddemper.

- Middendeel met middendemper

- Eerste deel met defecte racekat/sportkat. Leeg te halen of vervangen. Nog aan te sluiten op uitlaatmanifold/headers

Zat op mijn auto bij aankoop. Na de defecte katalysator en plaatsing chassis braces heb ik een compleet nieuw systeem op maat laten maken voor mijn auto.

Indien gewenst weet ik ook wel adressen waar je 'm naar wens kunt laten aanpassen/monteren als je zelf niet zo kundig daarin bent/niemand daarvoor kent.

Prijs is voor het complete systeem met de twee verschillende einddempers zoals te zien op de eerste foto. De Fast Flow en Malian einddempers mogen eventueel apart per stuk weg, na verkoop van 1 van beide einddempers alleen nog compleet te koop.

Voor een MX-5 NC heb ik ook nog 17 inch wielen te koop, zie hiervoor mijn andere advertentie.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Ridderkerk
450x bekeken
9x bewaard
Sinds 22 aug. '26
Advertentienummer: m2433754996