Merk & Model
Peugeot

Beschrijving

Onze "pausmobiel" gaat in de verkoop! Heeft zijn ding gedaan van A naar B met heel veel spullen of tot wel 7 personen, dit is namelijk een 7-persoons uitvoering van de Peugeot Partner. Erg handig dus! Reden voor verkoop is dat ik een kleine auto heb gekocht. Peugeot heeft after markt Carplay radio er in voor allerhande toepassingen. Geluid is eigenlijk opvallend goed!

De Peugeot zit goed in lak en heeft een paar kleine krassen. Geen roest! Een klein deukje op het dak valt amper op. En de zonneklep is gebroken. Verder een prima auto waar ik ook nog wat garage facturen bij heb. Ik heb er zo'n 1.5 jaar in gereden. Hij mag nu naar een andere persoon. De Peugeot heeft overigens vaak in de garage gestaan vandaar dat hij er voor zijn leeftijd nog prima uitziet.

Maar, let op! De apk vervalt op 20-11 want hij is afgekeurd op achterremmen en schijven, dus ja je moet er wel iets voor investeren. Vandaar dat de prijs er ook naar is, ik ga het niet meer doen want ik heb reeds een ander autootje gekocht. Garantie op auto krijg je niet van me daar het het geen zakelijke deal is is. Bij verkoop laat ik de Koper tekenen voor what-you-see-is-what-you-get zonder enige vorm van garantie of reclamatie.

Vraagprijs €2250,-, bieden vanaf €1750. Na 20-11 moet je hem dus officieel met een aanhanger halen, dus wie oh wie!

Handelaren, bespaar je de moeite , er wordt niet op je gereageerd mits je gewoon normaal biedt vanaf de biedprijs.

Km stand 216912, loopt nog een beetje op...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Alkmaar

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
83x bekeken
0x bewaard
Sinds 8 nov. '26
Advertentienummer: m2463389972