Merk & Model
Volkswagen Golf
Bouwjaar
2007
Kilometerstand
218.000 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld

Beschrijving

Bij deze bied ik mijn zeer snelle en perfect klinkende Volkswagen Golf 5 GTI uit 2007 aan. Het gaat hier om een origineel Nederlandse auto die altijd in het bezit is geweest van liefhebbers en een zeer gunstig aantal eigenaren kent. ik ben de 3de eigenaar.

Groot pluspunt van deze GTI is dat hij is uitgerust met de geliefde en sterke BWA-motor. Dit blok staat onder kenners erom bekend aanzienlijk betrouwbaarder en sterker te zijn dan de vroege AXX-motoren, waardoor hij perfect omgaat met het extra vermogen. De auto is professioneel Stage 2 gechipt en levert een stabile en zeer vlotte +-300 pk.
Dankzij de gemonteerde racekatalysator ademt de 2.0 TFSI-motor vrijer en produceert hij een diepe, sportieve sound. Bij het opschakelen en gas loslaten hoor je hem heerlijk afblazen – een geweldige ervaring die gegarandeerd voor een glimlach zorgt!

• Bouwjaar: 2007
• Kilometerstand: Iets meer dan 218.xxx km (loopt nog licht op, want hij rijdt te leuk om te laten staan)
• Motor: 2.0 TFSI BWA
• Vermogen: +-300 PK (Stage 2 setup)
• Transmissie: Handgeschakeld (6 versnellingen)
• Carrosserie: 5-deurs hatchback
• Kleur: Tornadorood
• Kenteken: 66-ZB-ZB

Extra's inbegrepen bij de verkoop:

• Originele onderdelen aanwezig: Alle originele motoronderdelen worden meegeleverd, inclusief de originele GTI-motorafdekkap. Handig voor wie de auto ooit weer (deels) origineel wil maken!
• Volwaardig reservewiel: Inclusief een extra, originele reserve GTI-velg voorzien van een goede band.
• Originele reserve sleutel..!!

Onderhoud en APK:
• Groot onderhoud (2025): De complete distributieset inclusief de distributieriem en de ketting is in 2025 volledig vervangeng. factuur aanwezig. Dit cruciale onderhoudspunt is dus al voor je gedaan!
• Recente onderhoudsbeurt (augustus): Onlangs nog voorzien van een beurt waarbij onder andere de olie is ververst en filters zijn vervangen. Technisch helemaal fris!
• Verse APK: In september heeft de auto een nieuwe APK gekregen. Je rijdt dus nog tot september 2027 volledig zorgeloos!
Staat van de auto (Eerlijk & Transparant):
Motorisch en technisch verkeert de auto in topstaat. Hij start direct, loopt prachtig stationair en trekt fantastisch lineair door.

Gezien de leeftijd (2006) en de kilometerstand (218.xxx km) zijn er wel een paar cosmetische aandachtspunten die horen bij de leeftijd:
De bekende Golf 5 GTI-kwaal: de hemelbekleding van het dak is losgekomen. Her en der laat de blanke lak wat los, wat helaas vaker voorkomt bij deze rode bouwjaren. Ook heeft de auto wat steenslag opgelopen over de jaren.
Verder heeft de auto absoluut geen minpunten en is het gewoon een super dikke, betrouwbare en praktische 5-deurs verschijning die altijd met zorg is warmgereden en onderhouden.

Vraagprijs: € 5.500,- er valt te onderhandelen maar hou het redelijk.

Belangrijk voor de koper (Lezen a.u.b.):
De auto is momenteel mijn hobby- en tweede auto. Mijn auto’s zijn mijn kindjes; er is altijd met ontzettend veel respect en zorg mee omgegaan. De auto MOET dus absoluut niet weg en staat mij totaal niet in de weg. Hij gaat dan ook zeker niet met de eerste de beste gelukszoeker mee. Ik zoek een koper die de auto op waarde schat, er net zo zuinig op gaat zijn als ik, en hem niet direct afbreekt of aftrapt. Handelaars, testpiloten en onrealistische bieders hoeven geen moeite te doen. Alleen reacties van serieuze liefhebbers worden beantwoord!
Zekerheden van deze auto

Toegang tot alle milieuzones

Voertuig geschikt voor alle milieu-/emissiezones

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Sas van Gent

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
276x bekeken
2x bewaard
Sinds 2 nov. '26
Advertentienummer: m2461157229