Merk & Model, uitvoering
Volvo XC70, 2.4 D5 AWD GEARTRONIC
Bouwjaar
2008
Kilometerstand
414.250 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat 6 versnellingen
Motorinhoud
2.4 liter
Vermogen
185 pk

Beschrijving

Na een aantal jaren met veel plezier in deze Volvo te hebben gereden, verkoop ik hem omdat ik inmiddels een andere auto heb gekocht.

Het is een Volvo XC70 D5 AWD Geartronic Summum uit 2008, met de 2.4 liter vijfcilinder D5 diesel van 185 pk. De kilometerstand is momenteel ongeveer 414.250 km.

Het is de Summum-uitvoering met licht lederen interieur. De auto heeft onder andere stoelverwarming, een elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen, xenonverlichting, climate control, cruisecontrol, parkeersensoren achter en een elektrische achterklep.

Daarnaast heb ik Apple CarPlay / Android Auto laten inbouwen op de plek van het originele scherm. Ook is er een achteruitrijcamera aanwezig.

Vorig zomer is er een nieuwe afneembare trekhaak gemonteerd.

De auto is altijd onderhouden ( Volvo specialist Brouwer in Tuk ) en de facturen hier zijn aanwezig. De afgelopen jaren is er het nodige aan gedaan. Zo zijn onder andere de distributieriem en waterpomp vervangen en zijn de remschijven en remblokken rondom vernieuwd. Ook zijn er vier Michelin CrossClimate 2 allseasonbanden gemonteerd.

De laatste grote onderhoudsbeurt was in mei 2026 bij ongeveer 400.000. Toen zijn onder andere olie en oliefilter, interieurfilter en brandstoffilter vervangen en is de auto verder gecontroleerd.

Door het bouwjaar is de auto ook interessant als zakelijke youngtimer. Met de wijzigingen zoals die op Prinsjesdag 2026 zijn voorgesteld, blijft een auto uit 2008 qua leeftijd ook onder de nieuwe regels interessant voor de zakelijke rijder. Ik heb hem zelf ook als zakelijke youngtimer gereden.

Het blijft uiteraard een auto uit 2008 met ruim vier ton op de teller. Er zijn dus gebruikssporen die daarbij horen. Het lichte lederen interieur is voor zijn leeftijd en kilometerstand nog netjes en de auto rijdt en schakelt zoals het hoort.

Uitvoering en opties:

Volvo XC70 D5 AWD Geartronic Summum
Bouwjaar 2008
2.4 D5 vijfcilinder diesel – 185 pk
AWD vierwielaandrijving
Geartronic automaat
Ca. 414.250 km
Licht lederen Summum-interieur
Stoelverwarming
Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
Xenonverlichting
Elektrische achterklep
Parkeersensoren achter
Cruisecontrol
Climate control
Apple CarPlay & Android Auto
Achteruitrijcamera
Afneembare trekhaak, gemonteerd zomer 2025
Michelin CrossClimate 2 allseasonbanden
Onderhoudsfacturen aanwezig

Prijs: €4.495 vast
Zekerheden van deze auto

Logische kilometerstand

De NAP-check heeft het als logisch beoordeeld

APK tot 30 januari 2027

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Dealer onderhouden

Onderhoud en reparaties bij erkende dealer gehad

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Giethoorn

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
684x bekeken
26x bewaard
Sinds 1 okt. '26
Advertentienummer: m2448935244