Kenmerken

Auteur
Kai Hagedoorn
Conditie
Nieuw
Productnummer (ISBN)
9789090370231
Jaar (oorspr.)
2023

Beschrijving

Met gratis Zomerleesgeschenk 'Petit Cafe du Bonheur' van Ilja Gort bij aankoop van € 17,50 aan boeken. Gratis verzending vanaf € 30,00 aan boeken! Onafhankelijke boekverkopers sinds 1970. Ophalen in onze boekhandel in Nijmegen of dezelfde dag verstuurd bij bestellingen van ma t/m vr voor 14.00 uur.


Boekgegevens:
Titel: Dikkertje Dapper
Auteur: Kai Hagedoorn
Uitgever: Pumbo.nl B.V.
Bindwijze: Paperback
ISBN: 9789090370231
Pagina's: 152
Taal: Nederlands
Conditie: Nieuw

Flaptekst

''Het was altijd al alles of niets voor Kai Hagedoorn. Een mentaliteit die zijn grootste valkuilblootlegde, maar ook zijn ongekende kracht. Oppositionele gedragsstoornis was het label dat hij al opjonge leeftijd kreeg opgeplakt. Later kwam daar nog eens de diagnose genetische obesitas bij. Volgensde artsen zou hij nooit echt dun worden. Voor Kai viel het doek. Hoe kon hij leven met dezeboodschap?Als hij op een goede dag op de weegbrug staat en de teller uitslaat naar 185 kilo, neemt hij eenrigoureus besluit. Genoeg is genoeg. Nog de volgende dag begint hij met een streng dieet. Hij valt ineen rap tempo tientallen kilo’s af, is elke dag in de sportschool te vinden en komt in relatief korte tijdsteeds dichter bij de magische 100 kilo.’Deze tekst vind je achter op mijn boek dat volgende maand in de boekhandel ligt. Ik schreef hettijdens mijn afvalproces. Regiohardenberg.nl interviewde mij een tijd geleden in de editie ‘Kleur’.Over de kleur die ik aan mijn leven heb gegeven nu ik mezelf een gezonde levensstijl heb aangemeten.Nieuwsgierig. Klik dan op de link en lees mijn verhaal in regiohardenberg.nl.Ben jij benieuwd hoe ik mijn leven en mindset volledig wist te veranderen.Hoe ik over mijn traumatische ervaringen, (eet)verslavingen, suïcidale gedachtes en depressie kwam?Aarzel niet langer en bestel mijn verhaal, een gedeelte van de opbrengst wordt uitgegeven om leuke dagen voor kinderen te kunnen realiseren.Met dit boek hoop ik veel ouders, begeleiders, instanties, scholen en leraren nieuwe inzichten te geven, ook hoop ik een inspiratiebron te zijn voor kinderen die zich niet begrepen voelen en/of moeite hebben om zich open te stellen.Want maak van je hart geen moordkuil, wees eerlijk en durf te praten over wat je mee maakt of hebt gemaakt, uit ervaring kan ik zeggen dat jou dat een hoop ellende bespaart.


Direct afhalen?

Meteen lezen? Boeken op voorraad kun je direct afhalen in onze boekhandel in Nijmegen-centrum. Dan kun je ook lekker snuffelen in ons ruime aanbod literatuur, filosofie, geschiedenis en kunst. Of liever thuisbezorgd?

Voorradige boeken besteld van maandag t/m vrijdag voor 14.00 uur versturen we nog dezelfde dag. Verdere informatie over verzenden beschikbaar op de website.

Bekijk al onze boeken ook direct op Roelants.nl.



...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijmegen
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 3 jun '26
Advertentienummer: a1526869115