Kenmerken

Auteur
Bert Hiddema
Conditie
Zo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)
9789048200139
Jaar (oorspr.)
2008

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Bestel direct op onze website!

Titel: De Olympische Spelen Amsterdam 1928 / Amstel Sport
Auteur: Bert Hiddema
ISBN: 9789048200139
Conditie: Als nieuw

Het Olympisch Stadion van toen is nog steeds als getuige aanwezig in het Amsterdam van vandaag. De unieke foto's in dit omvangrijke fotoboek laten het in zijn oorspronkelijke staat herleven. Het zijn bijna vergeten beelden: het zwemstadion, lange rijen voor de kaartverkoop in de Vijzelstraat, roeien op de Ringvaart van de Haarlemmermeer en de military in Hilversum. Maar ook de onderkomens en trainingfaciliteiten van de sporters, de officials van het IOC en ontspannen groepsfoto's van atleten staan op de gevoelige plaat.

Het unieke materiaal - in opdracht van het Nederlands Olympisch Comité vervaardigd - geeft een compleet beeld van de Olympische Spelen in Amsterdam. Waar nu alleen nog het Olympisch stadion herinnert aan tachtig jaar geleden, wekt dit boek het Amsterdam van toen in één keer tot leven.

Dit boek komt tot stand in samenwerking met Spaarnestad Photo.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie


...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
13x bekeken
0x bewaard
Sinds 7 feb '26
Advertentienummer: a1522563013