Kenmerken

Auteur
Laurent Binet
Conditie
Nieuw
Productnummer (ISBN)
9789029099059
Jaar (oorspr.)
1900

Beschrijving

Gratis verzending vanaf € 30,00 aan boeken! Onafhankelijke boekverkopers sinds 1970. Ophalen in onze boekhandel in Nijmegen of dezelfde dag verstuurd bij bestellingen van ma t/m vr voor 14.00 uur.


Kijk op Roelants.nl voor de actuele voorraad en levertijd!


Boekgegevens:
Titel: Perspectieven
Auteur: Laurent Binet
Uitgever:
Bindwijze: Hardcover
ISBN: 9789029099059
Pagina's: 304
Taal: Nederlands
Conditie: Nieuw

Flaptekst

De briljante Florentijnse historische roman van bestsellerauteur Laurent Binet‘De lezer van de avontuurlijke roman Perspectieven speurt ademloos mee naar de moordenaar van een 16e-eeuwse kunstenaar en ziet de artistieke vrijheid onderdrukt worden, toen én nu.’ **** NRCFlorence, zestiende eeuw. De oude kunstenaar Pontormo is vermoord. In Pontormo’s atelier wordt een schilderij gevonden met daarop een wulpse Venus met het hoofd van Maria de’ Medici, dochter van de hertog van Florence. De grote Vasari, rechterhand van de hertog, schilder en kunsthistoricus, gaat het onderzoek leiden. Wie is de moordenaar en wie maakte het schilderij? Wat is het motief voor de moord en deze majesteitsschennis?In Perspectieven vind je kleurrijke schilders die hun idee van kunst verdedigen, een prinses die het paleis ontvlucht, meedogenloze gouverneurs, een misleide detective, revolutionaire nonnen, samenzweringen, geweld, humor en liefde.In de pers‘Binet navigeert niet alleen briljant tussen feit en fictie, tussen rangen en standen, tussen de patriarch en de vrouw die haar vrijheid zoekt. Hij observeert via de zestiende eeuw de actualiteit van de eenentwintigste. In Perspectieven reis je ademloos mee in zijn wervelende plot, zoek je namen uit de geschiedenis op, denk je na over de betekenis van kunst, speur je naar een moordenaar, herken je politieke machinaties, leg je verbanden. Geen gek avontuur voor één enkele roman.’ **** NRC‘Een sprankelende historische detectiveroman vol intriges, gesitueerd in 16e-eeuws Florence. Een roman met de sprankeling en allure van een historische roman van Umberto Eco. Binet weet zijn verhaal een enorme spanning te geven, zodat de lezer zich onmiddellijk verliest in een tijdperk dat verrassend veel elementen blijkt te bevatten van onze eigen tijd.’de Volkskrant‘Gebaseerd op bronnen – en literatuuronderzoek, vol inzichten over schilderkunst – maar ook met knipogen naar games en films. En in al deze rijkdom even vermakelijk als meeslepend.’ Het Parool‘Een intelligent geconstrueerde, vlot leesbare roman.’ Humo‘Een geheimzinnige moord, een heleboel potentiële daders, een handvol politieke intriges en de woelige context van de laatste Italiaanse oorlog, meer heeft Binet niet nodig voor een wervelende whodunit met talloze subplots. Avontuurlijke achtervolgingen, duistere complotten, vuige verraders en meedogenloze huurmoordenaars, deze roman heeft het allemaal.’ ****  De Standaard‘Met flair bespeelt de auteur uiteenlopende registers, even sterk in de idolate en laf-onderdanige als in de scabreuze en botte passages. Geestig zijn de vele verspreide passages waarin de controverse tussen de (Spaanse) preutsheid en de (Italiaanse) erotische vrijmoedigheid wordt uitgevochten.’ De Groene Amsterdammer‘Wat een feest, dit boek.’ ***** De Limburger


Direct afhalen?

Meteen lezen? Boeken op voorraad kun je direct afhalen in onze boekhandel in Nijmegen-centrum. Dan kun je ook lekker snuffelen in ons ruime aanbod literatuur, filosofie, geschiedenis en kunst. Of liever thuisbezorgd?

Voorradige boeken besteld van maandag t/m vrijdag voor 14.00 uur versturen we nog dezelfde dag. Verdere informatie over verzenden beschikbaar op de website.

Bekijk al onze boeken ook direct op Roelants.nl.



...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijmegen
6x bekeken
0x bewaard
Sinds 18 okt. '25
Advertentienummer: a1519218637