Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)
2015
Auteur
Ryan Gattis

Beschrijving

Ondertitel: [all involved]

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 432

Contributors: Gerda Baardman

Op 29 april 1992 om 15.15 uur spreekt een jury in Los Angeles twee agenten vrij van de aanklacht van excessief geweld tegen Rodney King. Minder dan twee uur later staat de stad, toch al een kruitvat van rassenhaat, in brand. Wat volgt is een orgie van rellen en geweld die zes dagen aanhoudt.
Er vallen zestig doden. Maar wat weinigen weten is dat terwijl de stad brandt, gangs hun kans schoon zien om elkaar ongestoord te lijf te gaan. Daarbij wordt een onbekend aantal mensen vermoord.
In deze adembenemende en filmische literaire meesterproef zoomt Ryan Gattis in op zes levens die met elkaar verbonden zijn in deze gruwelijke en angstaanjagende omstandigheden. Twee gangsters, een tacoverkoper, een verpleegster, een graffiti-artiest, een brandweerman: samen tonen ze ons het wild kloppende hart van LA. Een complexe en fascinerende stad die even warmbloedig is als
dreigend.
Gattis is een groot nieuw talent...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Maarssen
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 22 okt. '26
Advertentienummer: m2456616151