Onheil
Beschrijving
Titel: Onheil
Schrijver: Elvira Seminara
Bindingswijze: Paperback
EAN: 9789076270685
Conditie: Als Nieuw
Let op: Hieronder staat een algemene beschrijving van hoe wij onze conditietypes classificeren. Als u een nauwkeuriger beeld wilt of specifieke vragen heeft, stuur ons dan een bericht en we kijken het graag voor u na.
Conditie-omschrijvingen:
- Als Nieuw: Nauwelijks gebruikssporen, bijna als nieuw.
- Goed: Kan lichte gebruikssporen vertonen, zoals wat verkleuring of een naam op de schutbladen, maar doorgaans geen onderstrepingen of aantekeningen in de tekst.
- Redelijk: Boek in redelijke staat. Kan gebruikssporen vertonen, zoals verkleuring, leesvouwen in de rug, onderstrepingen, aantekeningen, lichte vervuiling aan de randen, ezelsoren of een kromme rug.
- Nieuw: Boek is nieuw.
Beschrijving:
De hoofdpersoon in deze psychologische thriller is een vrouw die een trauma achter de rug heeft. Ze is getrouwd maar heeft geen kinderen. De noodlottige ontwikkelingen worden door haar ogen gezien. Zij en haar man bewonen een villa aan de voet van de Etna, omgeven door een overwoekerde tuin. De beklemmende sfeer in huis wordt doorbroken door de komst van een jonge Oekraiense hulp in de huishouding. Ludmila heeft onschuldige blauwe ogen en blonde vlechten. Ze wast, strijkt, kookt - de vrouw fleurt op. Maar dan beginnen dingen - een pen, twee kandelaars, een halsketting - te verdwijnen. En wat betekenen die vreemde nachtelijke samenkomsten van haar echtgenoot met Ludmila? En het ging eerst zo goed maar nu stokt het schoonmaken. Kakkerlakken en muizen rukken op. Het huis vervuilt, haar man vervreemdt van haar. En dan slaat het onheil toe.