Kenmerken

Conditie
Nieuw
Handelsnaam fabrikant
Batavia
Postadres fabrikant
Weth. Wassebaliestraat 6D, 7951 SN Staphorst, Nederland
E-mailadres fabrikant
info@batavia.eu

Beschrijving

Batavia MAXXPACK 18V Twin Brush Accu Reinigingsborstel – Ongebruikt

Ideaal voor de insecten op het moeilijk bereikbare front van je camper na een mooie reis! Geen trap of acrobatische kunsten nodig.

Prijs: €105

Krachtige Batavia MAXXPACK 18V Twin Brush voor het grondig reinigen van onder andere terrassen, bestrating, gevels, campers, boten, zwembaden en andere grote oppervlakken.

Het bijzondere aan de Twin Brush zijn de twee tegengesteld draaiende borstels. Hierdoor wordt vuil krachtig losgeschrobd terwijl de machine goed onder controle blijft. De brushless motor zorgt voor goede prestaties en een lange levensduur.

De machine werkt op het Batavia MAXXPACK 18V accusysteem.

Let op: accu en lader zijn niet inbegrepen.

Specificaties

Merk: Batavia
Serie: MAXXPACK 18V
Model: Twin Brush
Type: accu-reinigingsborstel / power scrubber
Accuspanning: 18 V Li-Ion
Brushless motor
Twee tegengesteld draaiende borstels
Toerental: 200 / 400 t/min
Accu: niet inbegrepen
Lader: niet inbegrepen
Geschikt voor het MAXXPACK 18V accusysteem

De Twin Brush is onder andere geschikt voor het reinigen van terrassen, bestrating, campers, boten, tuinmeubilair en andere buitenoppervlakken.

Staat

Ongebruikt in originele verpakking.

De verpakking heeft lichte opslag-/gebruikssporen. Dit heeft geen effect op het apparaat. Wij staan ervoor in dat het apparaat bij levering naar behoren functioneert.

Over onze artikelen en werkwijze

Scherpe prijzen
Door slimme inkoop bieden we onze producten direct voor de scherpste prijs aan. Zo heeft iedere koper meteen de beste deal en is onderhandelen niet nodig.

Grondig gecontroleerd
Onze artikelen zijn afkomstig uit overstock, restvoorraden en retourpartijen. Elk product controleren we vooraf zorgvuldig op werking, kwaliteit en compleetheid. Eventuele kenmerken laten we altijd eerlijk zien op de foto’s. Zo weet je precies wat je koopt.

Is een product nog aantoonbaar ongeopend, dan laten wij de verpakking bewust gesloten. Wij gaan er dan vanuit dat de inhoud zich nog in de oorspronkelijke fabriekstoestand bevindt.

Vragen of meer informatie?
Stuur ons gerust een bericht bij inhoudelijke vragen. Bekijk onze verkoperspagina of website voor onze volledige werkwijze en het complete assortiment.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Drimmelen
91x bekeken
1x bewaard
Sinds 18 aug. '26
Advertentienummer: m2432428129