Kenmerken

Adverteerder
Bedrijf
Aantal slaapplaatsen
tot en met 4
Gewicht leeg
750 - 1000 kg
Indeling
Rondzit
Bouwjaar
2002
Opbouw lengte
4 tot 5 meter
Type bed
Overige typen, Frans bed
Accessoires
Gascomfoor, Kachel, Koelkast, Omvormer of Lader, Ringverwarming, Schokbreker, Serviceluik, Stabilisator, Airco

Beschrijving

Modeljaar: 2002

Maten en gewichten
Breedte: 230 cm.
Opbouw lengte: 450 cm.
Totale lengte: 657 cm.
Stahoogte: 195 cm.
Totale hoogte: 255 cm.
Leeg-gewicht: 985 kg.
Maximaal gewicht: 1300 kg.
Laadvermogen: 315 kg.


Slapen
Aantal slaapplaatsen: 4


Indeling:
  • Zitplaatsen
  • Rondzit
  • Keuken
  • Middenkeuken
  • Slapen
  • Frans bed
  • Sanitair
  • Sanitair: Hoek-opstelling

Accessoires:
  • Keuken
  • Boiler
  • Gascomfoor
  • Koelkast
  • Vriesvak
  • Sanitair
  • Cassettetoilet
  • Schoonwatertank (vast)
  • Toilet/Wasruimte
  • Radio/TV
  • Antenne-voorbereiding
  • Verwarming
  • Airconditioning
  • Kachel
  • Ringverwarming
  • Exterieur/Interieur
  • Buitenlamp
  • Combicassettes
  • Dakluik
  • Dakluik heki
  • Indirecte verlichting
  • Leeslampjes
  • Slaapcomfort
  • Lattenbodem
  • Matras pocketveren
  • Techniek en veiligheid
  • Disselafdekking
  • Omvormer
  • Schokbreker
  • Serviceluik
  • Stabilisator

Bijzonderheden:
U heeft de beschikking over 4 slaapplaatsen in deze praktisch ingedeelde Home-Car Racer Spirit van bouwjaar 2002. Het meenemen van al uw reisbagage in deze caravan, is geen enkel probleem. Het laadvermogen bedraagt namelijk 315 kilo. Uw bagage kunt u ook van de buitenzijde snel bereiken via het serviceluik.

In de praktische rondzit waarmee de caravan is uitgerust, kunt u genieten van heerlijke maaltijden en gezellige avonden. De complete keuken is in het midden van de caravan geplaatst. De boiler, die in de caravan is ingebouwd, voorziet u snel van warm water. De ingebouwde koelkast met vriesvak is uitgevoerd in een ruime uitvoering.

Het Franse bed, dat in de lengte is geplaatst, biedt volop ruimte voor 2 personen. Om u van een welverdiende nachtrust te laten genieten, hebben de bedden niet alleen lattenbodems maar ook pocketveringsmatrassen. In de comfortabele badkamer van deze caravan vindt u behalve een wastafel ook een ingebouwd cassettetoilet.

De airconditioning is een uitkomst tijdens warme, zomerse dagen. Voor een goede verdeling van de verwarmde lucht is de caravan voorzien van een circulatiesysteem.

De stabilisatorkoppeling, waar deze caravan mee is uitgerust, zorgt voor een verbetering van het weggedrag van de caravan.

Neemt u contact op voor een bezichtiging van deze Home-Car Racer Spirit of bezoek onze showroom. Onze medewerkers staan u graag te woord.

Dit product is verkrijgbaar bij:

Caravan Centrum Waterland
Polderweg 18
1446 AA Purmerend
Telefoon: +31 (0)29 947 72 10
E-mail: info@caravancentrumwaterland.nl
Internet: www.caravancentrumwaterland.nl
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Purmerend
210x bekeken
5x bewaard
Sinds 12 okt. '26
Advertentienummer: m2453092426