Beschrijving
Dit is de 2008 Rabobank weekkalender, geïllustreerd door de bekende Nederlandse kunstenaar Guus van Eck.
Op de voorkant staat de tekst: "Een nieuw jaar. Alles is nog open in dit Rabobank Guus van Eck jaar." en "Het is tijd voor de Rabobank." De kalender bevat de kenmerkende, kleurrijke en levendige stadsgezichten en landschappen in de eigenzinnige gouachestijl van de schilder.
Over de kunstenaar
Naam: Guus van Eck (geboren in 1958).
Opleiding: Studeerde aan de Kunstacademie Maastricht en de Jan van Eyck Academie.
Stijl: Zeer kleurrijk, expressief, vrolijk en vol met verborgen details en dynamiek.
Bekend van: Zijn unieke stadsgezichten van onder andere Maastricht, Den Haag, Rotterdam en Venlo, welke vaak worden uitgegeven als art prints, kalenders en kunstkaarten.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Beek
28x bekeken
1x bewaard
Sinds 25 sep. '26
Advertentienummer: m2446708179
Populaire zoektermen
mulberry agendalederen agenda omslagblond agendasucces agenda miniriviera maison agendazusss agendasucces agenda perforatorblond agendamarjolein bastin agendanewme agendasucces agenda vulling junioragenda 2025mulberry agendasucces agenda minibananendozen ahrvs pan 200 liter in Keuken | Potten en Pannenlego 75193 in speelgoed-duplo-en-legodynamo lucas in Motor en Toebehorendashboard aprilia in Onderdelen | Overigered cedar tuinhuis in tuinhuizenvtwin in motorenblade helicopter in Modelbouw | Radiografisch | Helikopters en Quadcoptersgev sprinter bus in Camper-accessoiresciske the rat in vinyl-nederlandstalig