Kenmerken
Type
Overige typen
Conditie
Nieuw
Beschrijving
De Dehn dakgeleiderhouder is een bliksembeveiligingsapparaat met een nominale geleider diameter van 8mm voor toepassing op platte daken. De houder is uitgerust met een ingebouwde geleiderhouder van 55 mm en een drager van 141 mm van beton. De bevestiging van de geleider is gestroomlijnd met een klem. De houder is gemaakt van kunststof en de drager is gemaakt van beton voor duurzaamheid en veerkracht. De bodemplaat van de geleiderhouder is gemaakt van weerbestendig, UV-gestabiliseerd, halogeenvrij kunststof en is bevestigd aan een vorstbestendig betonblok. Het is belangrijk om te weten dat het betonblok en de voetplaat apart gerecycled moeten worden. Het apparaat zorgt voor een vaste geleidergeleiding met twee geleidersteunen.
Bevat 2 stuks
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
39x bekeken
1x bewaard
Sinds 8 mei '24
Advertentienummer: a1501464431
Populaire zoektermen
elektra kast waterdichtelektra kast campingantiek elektrapartij kabelsbouwkast elektra gebruiktelektra camperpartij elektrakoper kabelstussenmeter elektragamma elektraretro elektraelektra generatorpaddestoel elektrakabel elektrayari 1+1 gratis in uiterlijk-haarverzorgingoude deuren nieuwkoop in deuren-en-horrenoldtimer klok in Dashboard en Schakelaarsprofessor layton vs phoenix wright in games-nintendo-2ds-en-3dsmedion monitor 19 inch in Monitorenladekast plastic in Kasten | Ladekastenajax shirt zwart goud in Sportartikelen en Voetbalretro kast in Kasten | Dressoirselectro nord in keyboardsboek over piekeren in boeken