Kenmerken

Conditie
Nieuw
Totaaloppervlakte
Minder dan 5 m²
Dikte
Minder dan 4 cm

Beschrijving

Efyos Blue S van Soprema is een PIR-isolatieplaat die een hoge isolatiewaarde biedt met een relatief dunne plaat. Dankzij een lambdawaarde van 0,022 W/mK haalt de plaat met 90 mm al een Rd-waarde van 4,05. Daardoor is de plaat ideaal op plekken waar de ruimte beperkt is. 

De plaat is geschikt daken, vloeren, binnenmuren en (spouw)muren, bij renovatie en in nieuwbouw. De platen zijn licht, zijn eenvoudig op maat te zagen en sluiten met hun rechte kanten strak op elkaar aan.

Aan beide zijden zit een gewafelde laag aluminium. Die houdt vocht tegen en kaatst warmtestraling terug. Door de naden af te plakken met aluminium tape, zorg je ervoor dat de isolatielaag binnen als dampremmende laag werkt waardoor in veel gevallen geen folie nodig is.

Voordelen Soprema Efyos Blue S

â Aluminiumlaag aan beide zijden en voorzien van logo Soprema
â Licht en makkelijk op maat te maken
â Stevig en drukvast

Toepassingen

Volgens het technische blad kun je deze plaat gebruiken voor:
  • Plat dak isoleren aan de buitenzijde je kan hiervoor ook PIR-platen met afschot gebruiken, deze lopen schuin af en voeren het water af
  • Schuin dak isoleren aan de binnenzijde
  • Vloer isoleren vanuit de kruipruimte
  • Voorzetwand isoleren
  • Spouwmuur isoleren


Voor meer technische informatie klik je op het tabje specificaties. 

Wil je tijd besparen?

Naast losse PIR-platen, bieden wij ook verlijmde PIR-platen aan, zo kun je isoleren en afwerken in een handeling. Zoals PIR + OSB, PIR + Gips, PIR + Fermacell, PIR + SPANO, PIR + Diamondboard en PIR + Underlayment.

Maak je bestelling compleet met: 

  • Isolatiezaag: zaagt de platen recht en netjes op maat.
  • SEAL-IT 477 Isolatielijm en/of met purpistool: om de platen tegen muur, plafond of vloer te lijmen. (ca. 7 platen per bus)
  • SEAL-IT 475 Purschuim: spuit hiermee kieren rond passtukken dicht, zonder pistool. (ca. 20 platen per bus)
  • Aluminium tape 75 mm: plak hiermee alle naden af, dan is je isolatie lucht- en dampdicht.
  • Panlatten: voor het houten regelwerk over de isolatie.
  • Dakschroeven: zet hiermee de platen vast. Kies schroeven die lang genoeg zijn om door de plaat heen stevig in de ondergrond te grijpen.
  • Spouwankers: zet de platen hiermee vast tegen de binnenmuur, 4 per m².
  • Gipsplaten of ander plaatmateriaal: voor de afwerking aan de binnenzijde.


...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Oss
162x bekeken
6x bewaard
Sinds 8 dec. '23
Advertentienummer: a1496157784