Beschrijving
Kavel beschrijving
Tecnotempo is een Italiaans merk en een geregistreerd handelsmerk.
Tecnotempo is het Italiaanse merk dat kwaliteit en design combineert in elk horloge, voor wie tijdloze stijl waardeert.
Elk model, gemaakt met hoogwaardige componenten, vertegenwoordigt de perfecte ontmoeting tussen traditie en innovatie, voor wie tijd met stijl leeft.
In deze veiling bieden wij aan:
Automatisch "Dynamic Solar System" - Ontworpen door Tecnotempo - :
Dit horloge toont de 8 planeten van het zonnestelsel en de zon, de zon staat altijd in een centrale positie, de zeven planeten draaien met de seconden wanneer het horloge loopt en de aarde (het achtste planeet) wordt op de wijzerplaat om 9 uur weergegeven en draait ook tijdens de 24 uur van de dag wanneer het horloge loopt.
De wijzers zijn "goud" om op de zonnestralen te lijken.
Betrouwbare Japanse automatische beweging Miyota 8217
Het kastje heeft een diameter van 41 mm (exclusief kroon) en een dikte van 13,8 mm
RVS kast
24-uurs indicator
Datum (om mogelijke schade aan het horlogemechanisme te voorkomen, verander de datum niet handmatig met de kroon als de kloktijd tussen 20:00 en 03:00 is, dit geldt voor alle horloges met datum)
Blauwe wijzerplaat op twee niveaus die uitloopt in een donkere tint met een dial met sterren en dierenriemtekenen (let op: de kleurtinten kunnen variëren afhankelijk van het licht wanneer u naar het horloge kijkt)
Saffierglas
Blauw leren band met vouwsluiting
Waterbestendig (NIET geschikt om te zwemmen of te douchen)
Drukkroon
Schroef achterzijde en zichtbare Miyota-beweging.
Bandbreedte: 22mm - 20mm
De omtrek van het horloge bedraagt ongeveer 21 cm
Gewicht: ongeveer 100 g
Doos (zoals op de foto), generieke handleiding (Engels/Italiaans) en Officiële garantie (Als u meer informatie nodig heeft over hoe het werkt, staan wij tot uw beschikking.)
Het goederenpakket zal zorgvuldig verpakt en verzonden worden uit Italië per koerier (volledig traceerbaar en verzekerd)
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 14 okt. '26
Advertentienummer: a1532465002
Populaire zoektermen
commodoor horlogesaeromeister horlogestecnotempoprofuomo horlogesrochemont horlogesrochemont horlogeschampion horlogesvintage horloges rotterdamfranck muller horlogesbmw horlogesstorm horlogesgebruikte horlogesraymond weil horlogesmondaine horlogeseumo putter in Vogels | Overige Vogelsmio scooter zwart in Scooters | SYMaudi s6 c4aardewerk mexico in Antiek | Keramiek en Aardewerkcaravan mover reich in Caravanssarolea in Handleidingen en Instructieboekjesbmw stuurverwarming in BMWlinear in Platenspelerskuiphuis aanhangerparasolvoet steen