Kenmerken

Conditie
Nieuw
Merk
Materiaal
Materiaal bandje

Beschrijving

Casio G-shock AWM-500GD-9AJF - module 5640
Hi-end metalen G-shcok, uitvoering in Gouden kleur.

Dit model is nieuw gekocht en is uit Japan geimporteerd.
Hoewel ik hem als Casio fan gekocht heb, is hij toch iets te veel en te groot voor mijn smaak en heb hem nooit gedrage. Daarom kan hij nu weg.

Verder is het wel een heel mooi en gedetaileerd model. Met goede afwerking en mooie materialen. En natuurlijk een mooie geschiedenis.

Alles werkt. Geen krassen op glas en casing. Alle links zitten nu aan de bracelet.Zie verde de foto's voor een indruk.

Komt zoals het op de foto's staat. Alleen de Casio standaard zit er niet bij.

Let op: het is de gouden uitvoering. Niet de zilveren, niet de roze (rose gold) uitvoering. Het is misschien wat lastig op de foto's te zien.

Hij is dus geimporteerd en alle kosten voor verzending, import en BTW zijn dus al betaald. Dit zijn dus bijkomende kosten als je dit model zelf uit Japan zou halen.

Ik bied hem alleen aan voor ophalen of zelf verzenden na betaling. Geen kopersbescherming in verband met slechte ervaringen als verkoper.

Keywords Casio, g-shock, g shock, gshock,
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
158x bekeken
0x bewaard
Sinds 21 okt. '26
Advertentienummer: m2456241266