Kenmerken

Conditie
Gebruikt

Beschrijving

Binnenkort beschikbaar: twee robuuste en ruime kapschuren. Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een complete, en circulaire oplossing voor extra opslag- of werkruimte. De schuren worden door ons netjes gedemonteerd en overzichtelijk gereed gezet voor transport.
De constructies verkeren in prima staat en zijn dankzij de ruime opzet en de royale overstekende luifel uitermate geschikt voor diverse agrarische en industriële toepassingen.

Toepassingen
Dankzij de royale afmetingen van 8 x 32 meter en de 4 meter brede luifel zijn deze kapschuren perfect voor de opslag van landbouwmachines, voertuigen, stro of kisten. Daarnaast zijn ze ideaal te gebruiken als overdekte werkplaats, voeropslag of agrarische berging, en als voordelige uitbreiding van opslagcapaciteit op het erf of bedrijfsterrein.

Specificaties
Aantal: 2 stuks beschikbaar
Afmetingen: ca. 8 x 32 meter per schuur
Luifel: Overstekende luifel van ca. 4 meter breed
Constructie: Stalen spanten met gordingen
Staat: Gebruikt, wordt netjes gedemonteerd aangeboden

Afname & Prijs
Prijs: Prijs op aanvraag (excl. btw).
Afname: Per stuk of als complete partij te overleggen.
Laden: Er is een heftruck aanwezig op locatie om te helpen bij het laden op je aanhanger, bus of vrachtwagen.

Interesse?
Bel direct naar Albert op mobiel nummer: 06 51285119

#kapschuur #gebruiktekapschuur #loodsgemonteerd #gedemonteerdeloods #stalenspanten #agrarischeopslag #machineberging #schuurbouwen #circulairbouwen #gebruiktebouwmaterialen #partijhandel #erfopslag #overkapping
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Joure
4.165x bekeken
152x bewaard
Sinds 19 aug. '26
Advertentienummer: m2432584126