Vakantiehuis te huur Malaga Zuid Spanje, huren Andalusië

€ 595,00
166045sinds 12 feb. '23, 18:41
Deel via
of

Kenmerken

Aantal personen5
TypeOverige typen
LiggingLandelijk
OmgevingIn bergen of heuvels
Aantal slaapkamers2 slaapkamers
VerhuurderEigenaar
Extra'sTv, Wasmachine, Zwembad, Huisdier toegestaan, Internet, Kinderbed, Open haard, Tuin

Beschrijving

Wij verhuren een leuk typisch spaanse casita, oftewel een vakantiehuisje.
Deze sfeervolle casita is gelegen in de bergen zo`n 20 km boven malaga, vlakbij het authentieke witte spaanse dorp casabermeja. Vanaf het terras geniet je van een schitterend uitzicht...Uitzicht op zee en de haven van malaga.
Ondanks de landelijke ligging op de campo en de volledige privacy is de bereikbaarheid van het centrum van malaga binnen 30 minuten te realiseren.
Ook casabermeja, voor boodschappen of een plaatselijke bar is eenvoudig bereikbaar.
De casita is geschikt voor 4 tot 5 personen, beschikt een 2 persoonsslaapkamer beneden en een vide met de mogelijkheid tot 3 slaapplaatsen.
Wij hanteren huurperiode`s van minimaal een week.

Tevens is het mogelijk om de Fiat Panda 4x4 erbij te huren

Transfer van en naar het vliegveld Malaga is gratis wanneer dit tussen 8.00 uur `s morgens en 20.00 uur `s avonds plaats vindt. Buiten deze tijden zijn de kosten 50,- per huur periode

Ga voor meer informatie naar www.buitenlevenmalaga.nl

huisje huren, huren spanje, huren andalusië, huren málaga, te huur zuid spanje, verhuur, vakantie woning
Advertentienummer: m1943531595
Overige advertenties van Gerritsen
Meer van Gerritsen