Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Figuur
Sneeuwwitje of Doornroosje

Beschrijving

Dit is een zeldzaam en antiek 'Dean's Cut-Out Book' getiteld 'The House of the Seven Dwarfs', uitgegeven door Dean & Son Ltd. in Londen in 1938. Het boek verscheen na de release van Disney's animatiefilm Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen. Het bevat uitknipfiguren en scènes om een 3D-huis van de dwergen te creëren. Gezien de leeftijd is de conditie 'Gelezen', met duidelijke tekenen van gebruik en slijtage, zoals te zien op de foto's. Een uniek verzamelobject voor Disney-fans en liefhebbers van antieke kinderboeken.
Groot kartonnen doe-boek uit 1938. Zoals op de foto's te zien is in slechte staat anders zou hij nog vele malen duurder zijn. Ophalen in Haarlem of verzending voor kosten (5 euro) en risico koper.
Ik hanteer vaste prijzen ook bij kontante betaling heb je minder meegenomen krijg je het niet mee, niet bieden daar reageer ik niet meer op en bij verzending komen de verzendkosten (5 euro) er bovenop.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Haarlem
47x bekeken
1x bewaard
Sinds 25 aug. '26
Advertentienummer: m2435002580