Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Naish SP 110
De Naish SP 110 is een licht en prestatiegericht slalom board, ontworpen voor windsurfers die snelheid, acceleratie en controle zoeken. Dankzij de carbon constructie voelt het board licht, direct en efficiënt aan en is het volledig gericht op hoge snelheden.
Het board blijft lang goed doorvaren en biedt veel controle op hoge snelheid. Een sportief slalom board voor de fanatieke windsurfer die maximale prestaties uit zijn materiaal wil halen.
Dit exemplaar verkeert in nette staat met lichte gebruikssporen. Het board heeft geen reparaties en wordt geleverd zonder vin.
Specificaties:
- Type: Slalom board
- Volume: 110 liter
- Lengte: 241 cm
- Breedte: 65 cm
- Constructie: Carbon
- Vinbox: Tuttlebox
- Vin: Exclusief
- Staat: Nette staat met lichte gebruikssporen
- Reparaties: Geen
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Zeewolde
38x bekeken
2x bewaard
Sinds 3 okt. '26
Advertentienummer: a1531867587
Populaire zoektermen
mistral naishsurf windsurfenwindsurfen starboard isonicnaish zeilsurfplank windsurfenwindsurf naishbic windsurfenmistral in windsurfenahd windsurfenwindsurfen sonntagwindsurfen fanatic falconwindsurfen mistralhurricane windsurfenwindsurfen rsxkoelkast lidl in Koelkasten en IJskastenkajuitsloep 4 slaapplaatsen in motorboten-en-motorjachtenprimocon in Accessoires en Onderhoudhonda motoren in Motorenradio renault trafic in Bestelauto'se30 trekhaak in Trekhaken14 inch gebruikt in Fietsen | Vouwfietsenvalue vintage schiedam in Scheepvaartn l i n evleeshaken in huis-en-inrichting