Kenmerken

Draaiuren
tot 2500
Motorvermogen
tot 80 Pk
Staat
Oldtimer

Beschrijving

Holder A60

Holder A60 in rijklare toestand. 4342 bedrijfsuren (urenteller is momenteel defect, maar gezien de staat van de tractor lijkt dit behoorlijk nauwkeurig te zijn).

Gebouwd rond '82, motor en hydrauliek zijn in orde. Volgens de vorige eigenaar is deze A60 de laatste 20 jaar alleen nog maar gebruikt voor het plaatsen van stacaravans. Hydrauliek: 1 dubbelwerkend ventiel, gecombineerd met de hefinrichting.

Onlangs zijn de afdichtingen van de stuurcilinders en de hefcilinders vervangen. De zeer grote 500-22,5" Trelleborg-banden zijn allemaal in goede staat en geven deze A60 een ongeëvenaarde uitstraling. Het elektrische systeem is voor 90% functioneel; de koplampen en remlichten moeten vervangen worden. Zonder kenteken.

Robuuste grote tractor; een echt werkpaard of een blikvanger op een trekker meeting!

Verder nog te koop:

Holder B18, zonder kenteken. In zeer nette staat en goedwerkend. Prijs: EUR2250
Holder B51, met kenteken. Zeldzame trekker, 4WD, met 50pk. Prijs: EUR5500

Kniktrekker, kniktractor, Holder, trekker, oldtimer.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hoeven
5.054x bekeken
67x bewaard
Sinds 6 mei '25
Advertentienummer: m2265099217