flessenkoeler - cap.2stk€ 187,00
Snelkoelcel COMPACT, 5x GN1/1 (18-12 Kg) TOUCH SCREEN
€ 3.214,00
Verzenden
20sinds 2 mei. '24, 14:34
Kenmerken
Horeca | KeukenapparatuurKoelen en Vriezen
Beschrijving
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Productgegevens
- Capaciteit: 5x GN 1/1 (bijgeleverd: 1x GN 1/1 rooster)
- Productie per cyclus: 18 Kg (+70°C +3°C) of 12 Kg (+70°C -18°C).
- Kernsonde als standaard
- "Antikantelbare" structuur in roestvrij staaldraad (uitneembaar), tussenruimte voor 67 mm-platen
- Omkeerbare deur (Zie PK-CIG Kit) met geïntegreerde handgreep (niet overstekend)
- Scharnieren (rechts) met automatische terugloop (90° vergrendeling).
- Isolatie 60 mm dik.
- 4 verstelbare roestvrijstalen poten.
- TOUCH SCREEN" bedieningselementen met 5" scherm, high definition kleurenaanraakscherm, waardoor de gebruiker alle belangrijke functies kan aanpassen.
- 4 cycli om te kiezen uit "Soft Chill" of "Soft Freeze" voor delicate producten, "Hard-Chill" of "Hard-Freeze" voor grote onderdelen, timerregeling met bel aan het einde van de cyclus (of) kernsondebesturing, met ook de holdingfunctie aan het einde van de cyclus en alarmeringssysteem (visueel).
- Monoblokstructuur, gemaakt van roestvrij staal (food grade), binnen (AISI 304) en buiten (AISI 304-430).
- Diepgetrokken binnenbodem, afgeronde hoeken (zonder ruwheid), met aftapplug (zwaar onderhoud)
- Deur met magnetische "druk"-afdichting (eenvoudige vervanging, geen gereedschap nodig), tegendeur met verwarmingsweerstand, voorkomt vorstvorming ( Freeze-functie).
- Deur microschakelaar, waardoor de ventilator van de verdamper kan stoppen wanneer deze wordt geopend.
- Compressor unit in klimaatklasse 4, ingebouwd in de kast (toegankelijkheid aan de voorzijde), geventileerde condensator.
- Koelmiddel R404A (of R452A)
- Geventileerde verdamper (oversized), behandeld tegen zout en voedingszuren, volledig verborgen (niet zichtbaar), ventilatormotor IP45
- Handmatige of automatische ontdooiing (begin van de cyclus), met verdamping van het condensaat.
- Geïnjecteerde polyurethaan isolatie (CFK-vrij).
- Apparaten vervaardigt volgens de geldende EC-normen.
Specificaties
- mm(L x D x H) : : 790 x 730 x 880
- Inhoud m3 : 0.7 m3
- Gewicht : 103 kg
- Vermogen (kW) : 0.79
- Voltage : 230/1N 50HZ
- T° : +70°-18°
- T° : +70°+3°
GRATIS VERZENDING boven € 150,- | Snelle lervering | 30 jaar ervaring
Website
www.admhoreca.nl/barkoelingAdvertentienummer: a1501229555
Populaire zoektermen
tapblad in Horeca | Keukenapparatuurplatenwagen in Horeca | Keukenapparatuurdoner grill elektrisch in Horeca | Keukenapparatuurweegschaal in Horeca | Keukenapparatuurkoelcel stelling in Horeca | Keukenapparatuurkitchenaid schenkschild in Horeca | Keukenapparatuurkoelkast met slot in Horeca | KeukenapparatuurZo goed als nieuw in Horeca | Keukenapparatuurhoreca trolleyhoreca koelkasten gebruikt in Keukenapparatuursoftijsmachine horeca in Keukenapparatuurhoreca overname amsterdamspoelbak horeca in Keukenapparatuurhoreca vrieskast gebruikt in Keukenapparatuurhobby 400 sf de luxe 2008horeca lampen in Meubilair en Inrichtingluchtzakkuifje jansen en jansenlinnen broek maat 42sola lepeltjes in Antiek en Kunstwielkuip mercedesspot begadays gone in Verzamelenscheppach schaafmachine