Kenmerken
Beschrijving
RVS fustenkoeling met flessennest
Deze Gamko GM/212ST is een barkoeling met ingebouwd flessennest, bedoeld voor het koelen van vaten en flessen in horeca-omgevingen.
De unit is maakt gebruik van koelmiddel R134a.
Bij ons voorzien van NIEUWE compressor!
Toepassing
Een barkoeling houdt vaten op de juiste temperatuur, zodat bier of andere dranken fris en op smaak blijven. Het flessennest biedt extra ruimte voor het koelen van flessen naast de vaten.
Werking
De koeling werkt op elektriciteit en gebruikt een compressor om de temperatuur in de kast te regelen. De klimaatklasse N geeft aan dat de koeling geschikt is voor gebruik in omgevingen met een omgevingstemperatuur tot 32°C.
Onderhoud
Regelmatig schoonmaken van de binnenkant en controleren van de afdichtingen verlengt de levensduur. Zorg ervoor dat de koeling voldoende ruimte heeft voor ventilatie om oververhitting te voorkomen.
Specificaties:
- Merk: Gamko
- Model: GM/212ST
- Aansluiting: 230V
- Vermogen 475 watt
- Frequentie: 50 Hz
- Koelmiddel: R134a
- Klimaatklasse: N
Afmetingen:
- Afmetingen (BxDxH): 167 x 56 x 84 cm
- Gewicht: 90 kg
Conditie en garantie:
- Staat: Gebruikt, nagekeken in onze werkplaats
- Garantie: 2 maanden carry-in garantie
Artikelnummer: 15943
Horecacentrum Brabant
- Dagelijks nieuwe producten
- Showroom van ruim 2500 m2
- 2 maanden carry-in garantie
- Doorgaans 2 werkdagen levertijd
- Al onze prijzen zijn excl. btw
Kijk ook eens bij onze andere advertenties
U bent van harte welkom in onze showroom van ruim 2500 m2 aan de Irislaan 7, 5595EH in Leende, recht langs de A2. We zijn er van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17 uur en op zaterdag van 9 tot 13 uur. In onze showroom kunt u alle artikelen onder het genot van een kopje koffie op uw gemak bekijken. Alle apparatuur is nagekeken en u krijgt 2 maanden carry-in garantie.