Geschilderd Traditionele Schwarzwald Koekoeksklok - Uniek€ 25,00
Richard Wagner - Tristan und Isolde (Partitur), Der Roman
€ 33,00
70sinds 2 mei. '25, 05:00
Beschrijving
Die zeldzame kleinformaatige orkestpartituur (1905) van de wereldberoemde opera van Richard Wagner.
Daarbij de roman van Tristan en Isolde (1901), die door Joseph Bédier is hersteld uit de Franse dichtingen van de 12e eeuw en door Julius Zeitler in het Duits is overgezet.
Rote linnen-inbonden met goudgepolijste titel.
Een must-have voor elke Wagner-fan.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513332039
Populaire zoektermen
uithuizen in Antiek | Boeken en Bijbelsarretje nof boekjes in Antiek | Boeken en Bijbelsoude boeken in Boeken en Bijbelsrembrandt bijbel in Boeken en Bijbelsbilz natuurgeneeswijze in Boeken en Bijbelsrichard ginori1884 in Boeken en Bijbelsoude kinderboeken in Boeken en Bijbelsrichard smeetskrautheim wiesengrund und bergeshôhnantieke statenbijbel in Boeken en Bijbelshans wagner keramiekantiek serviesantiek speelgoedpeugeot in Mountainbikes en ATB8 stoelenloom stoelen leer in Stoelenkanarie isabelsphynx in Dieren en Toebehorenfluffy kathypermotard uitlaat in Ducatihoekkastje witcorrine baard postoctrooi in Antiek en Kunst