Jules Verne / Benett - Les Tribulations dun Chinois en

€ 26,00
20sinds 9 mei. '25, 13:14
Deel via
of

Beschrijving



Prachtige editie in de mooie band "Au Steamer et à la pastille rouge", geïllustreerd met 53 houtgravures van Benett en een kaart.
Deze werken heeft een stijl vergelijkbaar met Reiz door de wereld in tachtig dagen, maar staat vooral bekend om zijn humor.
Hij behandelt satirisch de handel in Britse opium in China en is gevuld met illustraties van avonturen, scheepsrampen en zeeslagen.
Jules Verne / Benett - De Beproevingen van een Chinees in China - 1899 - J. Hetzel en Cie
[4]-203-[9] pagina's
Goede staat van de binding, werk in volledige editie-perkaline, gebruikssporen, afgeronde hoeken, kleine beschadigingen op de rug, vooral bij de kroons, gouden sneden, versierde rug, gouden titel en ornamenten.
Goede binnenstaat, enkele vlekken, blauwe bladwijzers in goede staat, werk verrijkt met mooie illustraties in en buiten de tekst, waaronder een frontispice, catalogus van Hetzel AV met de nieuwigheden voor 1899-1900 aan het einde.
Bezorgservice verzekerd binnen enkele dagen –


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513581475