Cyrille Buysse / Hendrick Cassiers - Contes des Pays-Bas -

€ 110,00
40sinds 23 mei. '25, 05:02
Deel via
of

Beschrijving



Prachtige kunstuitgave geïllustreerd met 50 zeer mooie originele sjabloongekleurde illustraties van Henri Cassiers, in en buiten de tekst in kleuren. Titel in een brede rand gedrukt in goud en kleuren, alle pagina's versierd met een gegraveerde guirlande die in kleuren wordt benadrukt met sjablonen.
Een van de weinige genummerde exemplaren speciaal gedrukt voor mrs. L. Mercier op kalka papier (onbenoemd exemplaar, het begeleidend bewijs vermeldt 10 exemplaren op Japon en 250 op kalka papier).
Gebonden met linnen rug en gekleurd geïllustreerde omslag, kartonnen doos. Wrijving op de doos (gespleten randen); boek bijna ongebonden, vastgehouden door twee draden. Enkele subtiele vlekken op de covers. Frisse en schone binnenkant, zonder vlekken, in zeer goede staat.
Henry Cassiers, beïnvloed door de Engelse schilder C. W. Bartlett, maakte aquarellen en werd lid van de Onafhankelijke Academie van Brussel [...]". (uit Osterwalder, citeren uit de huidige bijdrage van de kunstenaar).
Cassiers woonde in Brussel, maar werkte veel in Nederland. Hij schilderde vooral (met waterverf) landschappen en zeesvelden. Hij illustreerde Camille Mauclair en Cyrille Buysse.
Cyrille Buysse / Hendrick Cassiers
Verhalen uit Nederland
Parijs, Piazza, 1910
in-8 (23,5 x 17 cm) ; 159 blz. 1 f.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1514114802