Beschrijving
Kavel beschrijving
Zeer zeldzaam tweedelig set (geen originele kopieën online beschikbaar). Geschreven door de Duitse bijbelse geleerde Heinrich Friedrich Pfannkuche. Het werd in het Engels vertaald en in Edinburgh gepubliceerd in 1833 door Thomas Clark.
Gepubliceerd/Bewerkt door de Schotse theoloog John Brown. Het werk is een kritisch stuk van de 19e-eeuwse Bijbelse filologie dat systematisch de overgang van het taalkundige landschap van Oud-Palestina uiteenzet na de Babylonische balling.
Het tractaat toont aan dat Aramees (specifiek Westerse Aramese dialecten) de primaire, pragmatisch dominante taal werd die werd gesproken door de inwoners van Palestina, waaronder Jezus en zijn tijdgenoten tijdens de eerste eeuw na Christus. Het tractaat blijft historisch aanzienlijk omdat het een pionierende academische argumentatie levert over de sociolinguïstische omgeving van Judéa en Galilea in de eerste eeuw.
Uitgegeven in Edinburgh: Thomas Clark 1833. Bruine linnen kaften met vergulde letters binnen zwarte labels op de ruggen.
Boekafmetingen: 18 x 11 cm
Aantal pagina’s: 309 + 332
Staat
De vroege linnen kaften vertonen enige slijtage, maar ze zijn solide. De inrijvingen hebben Cambridge University Library boekplaatjes en stempels. Er zijn op sommige plaatsen lichte vlekvorming in de tekst die verder schoon is (Zie de foto's).
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 1 okt. '26
Advertentienummer: a1531756246
Populaire zoektermen
karl may boekenzeldzame boekenantiek surinameoude leren boekengeneeskunde boekenantiek enkhuizenoude boekenantiek poezie albumantiek culemborgkarl may boekenvogel boekenantiek kerkboekjejoods antiekantiek dordrechtbushnell in optische-apparatuur-verrekijkerstelefunken jubilate in antiek-tv-s-en-audiomidnight sun in Taal | Engelsopel dvd90 in Navigatiesoftwareklipsch rb 61 in Luidsprekersgroene hart in Romansmessing paard in Antiek | Koper en Bronsvan assendelft in campersdinosaur king cards in hobby-en-vrije-tijdstelvio stadskanaal in alfa-romeo